Skoda Superb

Skoda Superb 2,0 TDI 140hk Ambition Business DSG DSG Navigasjon DAB+ 2014, 145 200 km, kr 219 900,-

Totalpris: 219 900,-
Omregistrering: 3 719,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 216 181,-

Bilen selges med:

Garanti: Bruktbilgaranti 6 (6 mnd / 7 500 km)

Utstyr

  • 8 Alufelger
  • Aircondition
  • Bagasjeromstrekk
  • Business pakke
  • Cruise control
  • DAB+
  • Dieselpartikkelfilter
  • DSG
  • Elektrisk speil
  • Elektriske vinduer
  • ESP
  • Justerbart ratt
  • Kjørecomputer
  • Multifunksjonsratt
  • Navigasjonssystem
  • Sentrallås
  • Servostyring
  • Sommerhjul
  • Vinterhjul

Beskrivelse

Veien til en trygg bruktbilhandel:Det er trygt å kjøpe bruktbil hos Sulland. Våre bruktbiler leveres med garanti, bytterett, garantert kilometerstand m.m.

Hos oss får du dessuten noen av markedets rimeligste og mest innholdsrike forsikringsløsninger til din nye bil !
Vi har svært gode avtaler med de største aktørene innen forsikring og representerer IF og Gjensidige .

Vi tilbyr også konkurransedyktige betingelser på finansiering fra 0,- kontant og opp mot 10 års nedbetalingstid hos våre samarbeidspartnere Sparebank1 Finans og Santander.

Snakk med oss for et skreddersydd tilbud til din nye bil !

For ytterligere informasjon, kontakt oss gjerne direkte:

Vegard Støbakk tlf. 46948055
Anders Tobiassen tlf. 97512900
Tore Green tlf. 92099797
Per Madsen tlf. 91341838
Håvard Johansen tlf. 90012624
Torbjørn Gravdal tlf. 90914483

Velkommen til en trygg og hyggelig handel hos Madsen Bil AS, en del av Sulland Gruppen

Finn kode: 103876069
Referanse: A801173779
Sist oppdatert: 2017-12-11 13:50:00
Sulland Verdal
Hamneveien 1, 7652 Verdal

Torbjørn Gravdal
Bilselger VW

MOBIL: 909 14 483
E-POST: torbjorn.gravdal@moller.no

Per Madsen
Bilselger Audi

MOBIL: 913 41 838
E-POST: per.madsen@moller.no

Tore Green
Bilselger Skoda

MOBIL: 920 99 797
E-POST: tore.green@moller.no

Vegard Støbakk
Bruktbilansvarlig

MOBIL: 469 48 055
E-POST: vegard.stobakk@moller.no

Anders Tobiassen
Bilselger VW

MOBIL: 975 12 900
E-POST: anders.tobiassen@moller.no

Tore Hustad
Salgssjef

MOBIL: 924 95 967
E-POST: tore.hustad@moller.no

Håvard Johansen
Selger VW Nyttekjøretøy

MOBIL: 900 12 624
E-POST: haavard.johansen@moller.no

Informasjon

Årsmodell
2014
1. gang registrert
28.08.2014
Km. stand
145200
Farge
Blå
Girkasse
Automat
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Drivstoff
Diesel
Effekt
140
Sylindervolum
2 l
Vekt
1501 kg
Antall seter
5
Karosseri
Stasjonsvogn
Antall dører
5
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil

Sulland Trygghet

Et bilkjøp er en stor investering. Se fordelene du får når du kjøper bruktbil hos oss.

Les mer

Sullandkonto

Vi hjelper deg med finansiering. Få opptil 12 mnd. rentefri delbetaling og alltid 30–60 dager fri kreditt. Søk om konto i dag og få svar med en gang.

Les mer

Forsikring

Hos oss kan du få ordnet bilforsikringen samtidig med bilkjøpet. Sulland tilbyr svært gunstige vilkår i samarbeid med If Forsikring, Gjensidige og Tryg/Enter.