Omregistrering: ,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 449 000,-
Bilen selges med:
Garanti: FORD APPROVED (51 mnd / 100 000 km)
LEVERINGSKLAR FORD KUGA 2,5 PHEV ST-LINE 2022 modell!
Ford har i mange år vært gode på kjøreegenskaper og begge de to forrige Kuga-utgavene var blant de mest kjøreglade bilene i sin klasse.
Det følger også den nye pent opp, bilen gir en fin kombinasjon av komfort og presise kjøreegenskaper. Det merkes også at den til å være SUV er ganske lav. Her er det ingen tendenser til krengning, i så måte kunne dette like gjerne vært en vanlig stasjonsvogn.
Støydempingen er godkjent og sittekomforten god.
Den ladbare drivlinjen består av en 2,5-liters bensinmotor (uten turbo) og en elektrisk motor. Sammen har de en maksimal ytelse på 225 hestekrefter. Batteripakken er på 14,4 kWt, det er relativt voksent til å være ladbar hybrid.
Som vanlig fungerer systemet sømløst. Via et smart kombinasjonsinstrument kan du følge med på hvor mye bilen bruker av strøm og/eller bensin, også når den lader batteripakken, for eksempel i nedoverbakker.
Denne bilen kan fint kjøres rundt 50km på strøm uten å måte spare. Temperatur, topografi og ikke minst kjørestil påvirker selvsagt. Skal du utnytte drivlinjen optimalt, bør du kjøre mest mulig mykt og defensivt.
Ladbar Kuga har forøvrig fire forskjellige kjøremoduser.
Bagasjerommet har 554 liters bagasjerom.
For ytterligere informasjon, kontakt oss gjerne direkte, både på dag- og kveldstid
Selger - Odd Olderløkken Tlf. 90 20 80 33
Selger - Hans Jeilen Tlf. 99 21 02 72
Velkommen til Sulland Otta - Merkeforhandler av Ford, Mitsubishi , Volkswagen og Volkswagen nyttekjøretøy.
Garanti
Alle biler leveres med garanti. Ingen unntak. Garantiens varighet er beskrevet i omtalen av den enkelte bil. Varigheten er fra 3 mnd. til inntil 7 år.
Radio DAB+
Alle våre biler leveres med Radio DAB+ (Der bilen ikke har dette originalt, blir DAB+ adapter etter-montert)
Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Ønsker du bare å selge bilen din kan den være av interesse for oss, ta kontakt med oss for en vurdering.
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er; Sparebank 1 Forsikring, Enter, IF Skadeforsikring og Gjensidige.
Finansiering
Vi samarbeider med, Santander Consumer bank, Ford Credit og Volkswagen Møller Bilfinans. og tilbyr gode betingelser fra 0,- kr kontant og inntil 10 års nedbetaling.
Låne dokumenter kan signeres hos oss eller via e-signering med BankID.
Sulland Trygghet
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss - vi har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Les Mer
Levering
Vi kan transportere bilen over hele Norge, Oslo, Hamar, Gjøvik, Lillehammer, Oppdal og Trondheim osv. Spør oss gjerne om pristilbud på frakt til ditt hjemsted.
Vår service-/deleavdeling tilbyr også
- Skibokser fra Packline og THULE
- Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
- Ettermontering av tilhengerfeste
- Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
- Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
- Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
- Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
- Bagasjebokser
- Sykkelstativ
- Kano/kajakk holder
- Skiholder
- Lasteholdere
Du finner våre øvrige Sulland forhandlere her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Drammen, Elverum, Hamar, Kongsvinger, Trondheim, Bardufoss, Harstad, Lillehammer, Mysen, Steinkjer, Verdal, Bodø, Jessheim, Mo i Rana, Otta, Tromsø og Alta.
Det tas forbehold om feilaktige eller mangelfulle opplysninger på salgsoppgaven.
Ford Approved garanti - trygghet for problemfritt bilhold:
• Landsdekkende garanti hos en av våre 70 autoriserte Ford forhandlere
• En Ford Approved bruktbil leveres med komplett servicehistorikk iht. produsentens krav
• En Ford Approved bruktbil har gjennomgått en grundig kvalitetskontroll før levering
• 30 dager / 1000 km bytterett
• Leveres med minimum 24 måneders garanti
• Mobilitetsgaranti med 12 måneders veihjelpsprogram Ford Assistanse
Ford Approved = trygghet satt i system
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Omregistrering: ,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 449 000,-
Bilen selges med:
Garanti: FORD APPROVED (51 mnd / 100 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.