Lexus RX450h F Sport AWD| Tilhengerfeste| 2016, 112 559 km, kr 429 000,-
Omregistrering: 4 147,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 424 853,-
Bilen selges med:
Garanti: Bruktbilgaranti 6 mnd (6 mnd / 7 500 km)
Om denne bilen:
Lekker og meget godt holdt 1-eiers Lexus RX450h er nå til salgs i vår bruktbilavdeling!
Lexus RX er en svært kjøreglad og solid SUV med en gjennomgående følelse av luksus og komfort. Bilen har en skuddsikker 3.5 sekssylindret motor som kombinert med to selvladende hybridmotorer yter hele 313 hestekrefter. Bagasjen rommer 540 liter og bilen har et forbruk på imponerende 0,53 pr mil, dette er med andre ord en skikkelig familiebil som oser av kvalitet men som også byr på økonomisk bilhold.
Dette er en bil du bør prøve!
Bilen har blant annet følgende utstyr:
•Adaptive cruisekontroll
•Filholderassistent
•Pre-Collision system(PCS)
•360 graders kamera og parkeringssensorer
•Head Up Display
•Varme i seter
•Kjøling i seter foran
•Varme i ratt
•Elektrisk justerbare seter foran med memory i førersete
•Elektrisk bakluke
•Elektrisk justerbart ratt
•F1-giring
•DAB radio
•Trådløs mobillader (Qi Wireless Charger)
•Navigasjon
•Bluetooth & Handsfree
•Fire forskjellige kjøremoduser
•Mark Levinston premium surround
•Koppholder med hev og senk funksjon
•Energiforbruk monitor
•Tilhengerfeste
Hjulsett:
2 komplette hjulsett
Sommer: Gode sommerdekk på sportslige originale aluminiumsfelger
Vinter: Gode piggfrie vinterdekk på lekre originale aluminiumsfelger
Servicehistorikk:
02/10-2017 ved 16.243 km
12/10-2018 ved 31.059 km
16/08-2019 ved 45.972 km
30/09-2020 ved 59.673 km
10/08-2021 ved 77.160 km
22/06-2022 ved 93.335 km
30/05-2023 ved 111.173 km
Eierhistorikk:
Kun 1 tidligere eier
Ring en av våre selgere på tlf. 62 43 26 00, eller direkte:
Bruktbilansvarlig
Geirmund Buene
Mobil: 91 00 14 20
Salgssjef:
Bendik Østmoen
Mobil: 479 04 975
Skoda ansvarlig:
Andreas Holmsen
Mobil: 482 92 191
Ford ansvarlig:
Martin Madsbu
Mobil: 481 20 535
Mazda & Hyundai ansvarlig:
Benjamin Berge Karlsen
Mobil: 476 86 252
Autorisert forhandler for Ford, Mazda, Hyundai og Skoda.
Vi takserer og verdivurderer din innbytte bil når du kjøper bil av oss.
(Ønsker du bare å selge din bil så kan den være av interesse for oss, ta kontakt for en prisvurdering).
Lakkforsegling?
Korrek Pro evo keramisk coating: En helt ny høyteknologisk keramisk coating. Den har en enestående keramisk struktur: Resultatet er en tykkere beskyttelseshinne som er omnifobisk og altavstøtende. Slitestyrken på denne coatingen er den beste du kan finne! Vaskingen blir som en lek etter behandling og passer til alle bilens overflater, også til folierte flater.
Forventet varighet på en Korrek Pro evo keramisk coating er 4-5 år ved normal bilbruk
Vår service/deleavdeling tilbyr:
- Skibokser fra Packline og Thule.
- Bagasjebokser- barneseter og sikkerhetsutstyr.
- Ettermontering av tilhengerfeste.
- Ettermontering av motorvarmer, DEFA,WEBASTO etc.
- Ettermontering av navigasjonssystem,f.eks Garmin,TomTom etc.
- Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
- Sykkelstativ/skiholder - holder til kano/kajakk, lasteholdere m.m.
Vi tar forbehold om feil i annonsen!
Effektiv handel:
Hele salgsprosessen er effektiv og vi ordner kjapt med finansiering og forsikring, slik at du får med deg bilen samme dag! Alt du trenger å gjøre er og ta med deg brikke eller mobil til BankID. Bor du langt fra oss ordner vi hele prosessen digitalt.
Forsikring
Hos oss får du noen av markedets rimeligste og mest innholdsrike forsikringsløsninger til din nye bil! Vi har svært gode avtaler med de største aktørene innen forsikring og representerer IF, Gjensidige, Enter, Tryg og Fremtind forsikring.
Finansiering
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og tilbyr svært konkurransedyktige renter. Vi ordner med lån på dagen og digital signering. Husk BankID!
Sulland Elverum
Vi holder til på Grindalsmoen i Elverum, øst i Innlandet. Med en bruktbilhall på nærmere 1000 kvadratmeter har vi et godt utvalg av både små og store biler. Fra Oslo Lufthavn er det cirka 10 mil, og vi bistår gjerne i organisering av din reise. Dersom du ikke ønsker å ta turen har vi god erfaring med transport av biler fra oss til ditt hjemsted.
Du finner våre Sulland lokasjoner her: Alta, Askim, Bardufoss, Bodø, Drammen, Fredrikstad, Gjøvik, Hamar, Harstad, Jessheim, Kongsvinger, Lillehammer, Mo i Rana, Moss, Mysen, Otta, Sarpsborg, Steinkjer, Tromsø, Trondheim, Verdal.
Hjertelig velkommen til oss for en hyggelig handel!
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Omregistrering: 4 147,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 424 853,-
Bilen selges med:
Garanti: Bruktbilgaranti 6 mnd (6 mnd / 7 500 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.