Hyundai Tucson PHEV 4WD Premium Ladbar hybrid/Panorama tak 2022, 42 092 km, kr 435 500,-
Omregistrering: 6 868,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 428 632,-
Vi selger nå en flott Hyundai Tucson Plug-In Hybrid her hos oss på Sulland Lillehammer
Den ladbare hybriddriften til TUCSON gir et svært økonomisk forbruk og sportslige kjøreytelser. Den består at en 1,6-liters T-GDi Smartstream-bensinmotor og en 66,9-kW elmotor. Sammen har bensinmotoren og elmotoren en toppeffekt på 265 hk og et maksimalt dreiemoment på 304 Nm. Dette gjør bilen til den perfekte hverdagsbil da du kan kjøre hele 62 km på ren elektrisitet og i tillegg ha lavt forbruk og lang rekkevidde da du skal legge ut på lengre turer og tar i bruk bensinmotoren.
Her er det mye utstyr som kan nevnes:
- Plug-In Hybridteknologi med hele 62km rekkevidde på ren strøm (WLTP)
- 4x4 / Firehjulstrekksystem
- Premium-Pakke
- Helskinninteriør
- Rattvarme
- Ventilerte og oppvarmede seter
- Varme i bakseter
- Tonede ruter bak
- Solgardiner bak
- Elektronisk justerbare seter
- Minnefunksjon
- Korsryggstøtte
- Panorama Glasstak med elektronisk betjening
- Head-Up Display (Prosjekterer relevant kjøreinformasjon i frontruten for enkel avlesning)
- Adaptive Cruisekontroll (Følger hastigheten til kjøretøyet foran)
- Dynamisk Filholder / Lane Assist / Pilot (Assisterer deg i å holde bilen i midten av ditt kjørefelt)
- Bi-LED (LED-Lys i både nær- og fjernlys)
- Fjernlysassistent
- Navigasjon
- AppleCarplay / Android Auto (Lar deg speile din smarttelefon slik at du kan bruke apper som eks. Spotify)
- KRELL Premium Lydanlegg
- DAB+ Radio
- Qi Trådløs Lading
- Keyless / KeylessGO / Nøkkelløs
- +++
Komplette sommer og vinterhjul
EU-godkjent til 19.08.2025
For ytterligere informasjon, kontakt oss gjerne direkte både dag og kveld:
Selger Frode Bakke 911 46 199
Selger Lars Mørck 468 86 622
Visning og demonstrasjon
De fleste av våre biler står utstilt innendørs og ved avtale arrangerer vi gjerne visning utenfor våre ordinære åpningstider.
Vi har også en flott bakgård hvor det til enhver tid står 10 – 30 bruktbiler.
Garanti
Alle våre ordinære bruktbiler leveres med garanti.
Garantiens varighet er beskrevet i omtalen av den enkelte bil.
Varigheten er fra 3 mnd til inntil 5 år
Kun delebiler og reparasjonsobjekter selges uten garanti, da uregistrert.
DAB+ radio
Alle våre biler kan ettermonteres med DAB radio der dette ikke finnes.
Vi leverer produkter fra anerkjente leverandører, spør oss om pristilbud.
Tilbehør
Vi monterer det aller meste av tilbehør som finnes, eksempelvis:
Webasto/Eberspacher parkeringsvarmere, tilhengerfeste, DEFA motor og kupevarmere, Packline Skibokser, lasteholdere fra Thule og Whispbar, BeSafe barneseter fra HTS
Levering
Vi kan transportere bilen over hele Norge, spør oss gjerne om pristilbud til ditt hjemsted.
Oslo Lufthavn Gardermoen er kun en kort togtur unna og vi henter deg gjerne på stasjonen når du ankommer Lillehammer.
Visste du at vi har levert biler til Agder, Møre og Romsdal, Nordland, Oslo, Rogaland, Troms og Finnmark, Trøndelag, Vestfold og Telemark, Vestlandet og Viken?
Ja du leste riktig, vi har levert biler til hele Norge i 2021.
Finansiering
Vi samarbeider med Santander Consumer bank.
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er; Enter, Tryg, IF Skadeforsikring, Sparebank1 Forsikring og Gjensidige
Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Skal du bare selge bilen din så kan den også være av interesse for oss, ta kontakt med oss for en vurdering.
Forbehold
Vi leverer av kundetilfredshet og vi etterstreber å gi en så korrekt informasjon om bilene som overhode mulig.
Det tas likevel forbehold om at eventuelle feil i prospektet kan forekomme.
Dersom enkelte detaljer ved prospektet er vesentlig for kjøper anmoder vi å gjøre dette kjent for selger i god tid før kontraktsinngåelse slik at eventuelle misforståelser lettere kan unngås.
Sulland Gruppen
Med 12 bilmerker, 30 lokasjoner og over 900 dedikerte og dyktige ansatte er Sulland en av Norges aller største bilvirksomheter.
Du finner våre lokasjoner her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Mysen, Kongsvinger, Jessheim, Elverum, Hamar, Gjøvik, Lillehammer, Otta, Trondheim, Steinkjer, Verdal, Mo i Rana, Bodø, Harstad, Bardufoss og Tromsø. Vi etablerer også ny forretning i Alta i løpet av kort tid
Med 32 verksteder rundt omkring i Norge er vi ikke bare en av Norges største bilforhandlere, men også en av Norges største verkstedkjeder
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Les Mer
Hyundai Promise - Et trygt bruktbilkjøp
En Hyundai Promise-bil selges gjennom en autorisert Hyundai-forhandler, og du kan være trygg på at bilen har fulgt serviceprogrammet og inkluderer en av markedets beste garantier på 2 til 5 år. I tillegg er Hyundai Assistanse i minst 24 måneder inkludert.
Hyundai Promise-biler har:
1. Minimum 2 års Hyundai garanti, inkludert 24/7 veiassistanse
(Hyundai Assistanse)
2. Dedikert support for elektriske biler
3. Utvidet prøvekjøring
4. Fleksible finansieringsløsninger
5. Garantert innbyttetilbud
6. 100-punktssjekk med sertifisert tilstand og historikk
7. Levering innen 7 dager
8. Velkomstpakke
9. Bytterett i 30 dager / 1 000 km
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Omregistrering: 6 868,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 428 632,-
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.