Kontakt oss

Volkswagen

Industrivegen 11
9325 Bardufoss
Salg

Mandag til Fredag
08:00 – 16:30
Lørdag
10:00 – 14:00

Verksted

Mandag til Fredag
07:30 – 16:30
Lørdag
Stengt

Salg

Odd Arild Nordseth
Daglig Leder Sulland Bardufoss

MOBIL: 905 99 998
E-POST: odd.nordseth@moller.no

Halgeir Dalhaug
Selger VW varebil

MOBIL: 456 32 499
E-POST: halgeir.dalhaug@moller.no

Pål Østgård
Selger VW personbil

MOBIL: 952 97 610
E-POST: pal.ostgard@moller.no

Alexander Noreng
Selger VW personbil

MOBIL: 480 47 074
E-POST: alexander.noreng@moller.no

Verksted

Marianne Hargaut
Serviceselger

MOBIL: 479 26 612
E-POST: marianne.hargaut@moller.no

Svein Skogly
Garanti- og innkjøpsansvarlig

MOBIL: 958 02 291
E-POST: svein.skogly@moller.no

Mona Klæboe
Delesjef

MOBIL: 479 26 614
E-POST: mona.klaebo@moller.no

Ola Appelbom
Administrativ leder verksted

MOBIL: 479 26 613
E-POST: ola.appelbom@moller.no

Isabelle Nordli
Serviceselger

MOBIL: 479 26 611
E-POST: isabelle.fagerheim.brekke@moller.no

Arne Langnes
Teknisk leder verksted

MOBIL: 479 26 615
E-POST: arne.bjornar.langnes@moller.no

Tom Vegar Myre
Delelager

MOBIL: 459 02 718
E-POST: tom-vegar.myre@moller.no