Bestill service eller verkstedtime til din Volkswagen, ŠKODA eller Audi.

Kjører du et annet merke og ønsker å bestille verkstedtime så kan du gjøre det her.

Bestill verkstedtime for andre merker

Ta kontakt med oss

Are Hemmingsen
Sevicemarkedssjef

Mobil: 91 71 75 55
E-post: are.hemmingsen@moller.no

Catrine Ommedal
Serviceselger

Mobil: 48 21 79 99
E-post: catrine.ommedal@moller.no

Børge Dybdal
Serviceselger

Mobil: 47 75 96 45
E-post: borge.dybdal@moller.no

Stian Henriksen
Serviceselger

Mobil: 48 05 35 41
E-post: stian.henriksen@moller.no

Morten Eilertsen
Deleselger

Mobil: 91 35 51 86
E-post: morten.eilertsen@moller.no

Hege Bergmo Bakken
Serviceselger Audi

Mobil: 90 29 72 45
E-post: hege.bergmo.bakken@moller.no

Stein-Erik Edvardsen
Deleselger

Mobil: 48 03 37 52
E-post: stein-erik.edvardsen@moller.no

Mats Solvang
Serviceselger

Mobil: 47 68 44 69
E-post: mats.solvang@moller.no

Wiggo Høili
Servicerådgiver

Mobil: 91 32 82 72
E-post: wiggo.hoili@moller.no

Jon Lorentzen
Delesjef

Mobil: 47 71 66 60
E-post: jon.lorentzen@moller.no

Tom Gabrielsen
Delemedarbeider

Mobil: 90 77 86 44
E-post: tom.gabrielsen@moller.no