Sulland Bilskade Hamar

Her kan du bestille takst av din skade. Takst av mindre og moderate skader tar normalt ca 30-45 minutter og utføres mens du venter.

Klikk her for å bestille taksering

Midtstranda
2321 Hamar
Midstranda
2321 Hamar
Org.nr.: 861401812
Stengt
Mandag 21. juni:
07:30 - 16:00
Tirsdag 22. juni:
07:30 - 16:00
Onsdag 23. juni:
07:30 - 16:00
Torsdag 24. juni:
07:30 - 16:00
Fredag 25. juni:
07:30 - 16:00
Lørdag 26. juni:
Stengt
Søndag 27. juni:
Stengt
Juridisk navn

Toyota Sulland Hamar

Organisasjonsnummer

861401812

Fakturaepost

faktura@hamar.toyota.no

Ansatte

Henning Hagen
Serviceselger Karosseri

Mobil: 91 91 64 77
E-post: henning.hagen@hamar.toyota.no

Steinar Thingstad
Serviceselger Karosseri

Mobil: 41 40 26 15
E-post: steinar.thingstad@hamar.toyota.no

Vidar Nyborg
Avdelingsleder Karosseri

Mobil: 48 06 65 61
E-post: vidar.nyborg@hamar.toyota.no

Roger Olsen
Formann lakkering

Mobil: 91 70 85 86
E-post: roger.olsen@sulland.no

Geir Åsmund Jonsrud
Serviceselger Karosseri

Mobil: 91 91 56 38
E-post: geir-asmund.jonsrud@hamar.toyota.no

Christian Raabe
Takstmann og serviceselger bilskade

Mobil: 93 27 47 67
E-post: christian.raabe@hamar.toyota.no