Sulland Gruppen


Sulland Gruppen er et av Norges største privateide bilkonsern bestående av over 30 aksjeselskaper med til sammen 900 ansatte. Virksomheten er i hovedsak konsentrert rundt bilbransjen med 30 bilhus som representerer 12 forskjellige bilmerker. Vi skal selge 15 000 biler i 2017.

Fornøyde kunder er viktig for oss som jobber i Sulland Gruppen. Vi ønsker å skape gode opplevelser enten du besøker oss på nett, er i butikken for å handle bil eller besøker vårt verksted. Fordi vi er din lokale bilforhandler må vi strekke oss litt lenger.

Historien om Sulland

Visjon og hovedmål

Vi skal være den ledende bilforhandlerorganisasjonen i Norge
Vi skal ha bilbransjens mest fornøyde kunder.
Vi skal ha bilbransjens mest fornøyde medarbeidere.

Våre verdier bygger på at vi skal være offensive, redelige, være kunnskapsrike og engasjert.

Sulland som arbeidsplass

Arbeidsmiljø er viktig for oss i Sulland. Det skal være et godt sted å jobbe.

Sulland skal stimulere til egenutvikling, kompetanseheving, interne karrieremuligheter og trivselsarrangementer for våre medarbeidere.
Sulland skal bygge lojalitet med svært gode kundeopplevelser.
Sulland skal utvikle og tilby tjenester kunden har behov for i sitt bilhold.
Sulland skal involvere alle medarbeidere i de prosesser, mål og resultater som den enkelte kan påvirke.

Se ledige jobber

Vi strekker oss litt lenger!

Nøkkeltall fra Sulland Gruppen


900

Ansatte

30 

Bilhus

5 mrd. 

i omsetning

15 000 

biler solgt i 2017

Konsernledelsen


Arvid Sulland
Konsernsjef

MOBIL: 901 81 088
E-POST: arvid.sulland@sulland.no

Svein Arild Johnsgård
Visekonsernsjef

MOBIL: 917 02 550
E-POST: saj@sulland.no

Øyvind Sulland
Daglig Leder

MOBIL: 911 38 219
E-POST: oyvind.sulland@sulland.no

Connie Westgård
Regnskapssjef

MOBIL: 995 12 499
E-POST: connie.westgard@sulland.no

Hans Sverre Bekk
HR Sjef

MOBIL: 917 02 555
E-POST: hsb@sulland.no

Knut Stian Lervik
Markedssjef

MOBIL: 926 49 264
E-POST: knut.lervik@sulland.no

Morten Weme
Merkesjef Ford

MOBIL: 416 36 384
E-POST: morten.weme@sulland.no

Stig Børrestuen
IT- Økonomisjef

MOBIL: 994 34 614
E-POST: sb@sulland.no

Torje Aleksander Sulland
Innkjøpssjef

MOBIL: 907 76 113
E-POST: torje.sulland@sulland.no

Ledelse forhandlere



Anne Gjerdrum
Daglig leder Sulland Tromsø

MOBIL: 915 49 569
E-POST: anne.gjerdrum@moller.no

Ole Marius Kamp Nilsen
Daglig leder Sulland Bilsenter Lillehammer

MOBIL: 995 72 607
E-POST: ole.nilsen@sulland.no

Øyvind Elnæs
Daglig leder Sulland Gjøvik

MOBIL: 908 80 984
E-POST: oyvind.elnes@sulland.no

Arne Børrestuen
Daglig leder Sulland Elverum

MOBIL: 909 26 763
E-POST: arne.borrestuen@sulland.no

Christina Madsen
Daglig Leder Sulland Verdal

MOBIL: 905 85 203
E-POST: christina.madsen@moller.no

Jan Hexeberg
Daglig leder Sulland Moss Ford

MOBIL: 908 27 160
E-POST: jan.hexeberg@sulland.no

Erlend Karsrud
Daglig Leder Sulland Hamar Ford

MOBIL: 920 62 728
E-POST: erlend.karsrud@sulland.no

Esben Haugli
Daglig leder Sulland Lillehammer BMW/Toyota

MOBIL:
E-POST: esben.haugli@sulland.no

Fredrik Heltorp Andersen
Daglig leder Sulland Fredrikstad Ford

MOBIL: 913 17 585
E-POST: fredrik.andersen@sulland.no

Fredrik Torbjørnsen
Daglig leder Sulland Bodø

MOBIL: 930 55 151
E-POST: fredrik.torbjornsen@moller.no

Inger Lise Monsbakken
Daglig Leder Toyota Sulland Hamar

MOBIL: 901 81 091
E-POST: ilm@sulland.no

Kenneth Rabben
Daglig leder Sulland Mo

MOBIL: 911 25 450
E-POST: kenneth.rabben@moller.no

Leif Gunnar Rørvik
Daglig leder Sulland Harstad

MOBIL: 916 04 542
E-POST: leif.gunnar.rorvik@moller.no

Leif Ringsrød
Daglig leder Sulland Moss BMW

MOBIL: 901 22 720
E-POST: leif.ringsrod@sulland.no

Odd Arild Nordseth
Daglig Leder Sulland Bardufoss

MOBIL: 905 99 998
E-POST: odd.nordseth@moller.no

Ove Sten Hansen
Daglig leder Sulland Fredrikstad BMW

MOBIL: 905 25 088
E-POST: ove.hansen@sulland.no

Tom Cato Vangen
Daglig Leder Toyota Sulland Kongsvinger

MOBIL: 934 80 630
E-POST: tcv@sulland.no

Petter Søndergaard
Daglig leder Sulland Jessheim

MOBIL: 900 75 555
E-POST: petter.sondergaard@sulland.no

Reidar Bekken
Daglig Leder Sulland Kongsvinger

MOBIL: 907 87 891
E-POST: reidar.bekken@sulland.no

Roar Finsveen
Daglig leder Sulland Gjøvik BMW/Toyota

MOBIL: 901 29 949
E-POST: rf@sulland.no

Thor Granheim
Daglig Leder Sulland Hamar BMW/MINI

MOBIL: 900 27 377
E-POST: thor.granheim@sulland.no

Thomas Grytten
Daglig leder Sulland Lillehammer

MOBIL: 979 76 199
E-POST: thomas.grytten@sulland.no

Tor Martin Johansen
Daglig leder Sulland Trondheim

MOBIL: 992 05 255
E-POST: tor.johansen@sulland.no

Vebjørn Haugen
Daglig leder Sulland Otta

MOBIL: 404 03 450
E-POST: vebjorn.haugen@otta.sulland.no