Kontakt oss

Her finner du kontaktinformasjon for Sulland Bilsenter Lillehammer.

Sulland Bilsenter Lillehammer

Industrigata 24
2619 Lillehammer
Postboks 1053
2605 Lillehammer
🤶Julen 2018

Fredag 21. desember:
08:00 - 14:00

Lør. 22. desember t.o.m 26. desember:
Stengt

Torsdag 27. desember:
10:00 - 14:00

Fredag 28. desember:
10:00 - 14:00

Lørdag 29. desember:
Ordinær lørdag

Salg

Mandag til Fredag
08:00 – 16:30
Lørdag
10:00 – 14:00


Verksted

Mandag til Fredag
07:00 – 16:30
Lørdag
Stengt

Salg

Ole Marius Kamp Nilsen
Daglig leder Sulland Bilsenter Lillehammer

MOBIL: 995 72 607
E-POST: ole.nilsen@sulland.no

Rune Myrvang
Bilselger

MOBIL: 980 08 574
E-POST: rune.myrvang@sulland.no

Øyvind Fosmo
Bilselger

MOBIL: 416 22 481
E-POST: oyvind.fosmo@sulland.no

Finn Olav Bø
Bilselger

MOBIL: 900 22 480
E-POST: finn-olav.bo@sulland.no

Verksted

Jonny Johansen
Servicemarkedsselger

MOBIL: 941 49 810
E-POST: jonny.johansen@sulland.no

Stein Jørstad
Serviceselger

MOBIL: 480 71 121
E-POST: stein.jorstad@sulland.no

Arve Sagdalen
Serviceselger

MOBIL: 480 72 953
E-POST: arve.sagdalen@sulland.no

Bjørn Brusveen
Serviceselger

MOBIL: 480 23 743
E-POST: bjorn.brusveen@sulland.no

Ståle Chutko
Serviceselger

MOBIL: 477 17 491
E-POST: stale.chutko@sulland.no

Kristian Lindstad
Delesjef

MOBIL: 915 90 764
E-POST: kristian.lindstad@sulland.no

Britt Henningsen
Serviceselger

MOBIL: 480 53 469
E-POST: britt.henningsen@sulland.no

Jan Hage
Avdelingsleder karosseri Sulland Bilskadesenter Lillehammer

MOBIL: 911 29 561
E-POST: jh@sulland.no

Bjørn Olav Halvorsen
Kundemottaker karrosseri Sulland Bilskadesenter Lillehammer

MOBIL: 907 35 891
E-POST: bjorn-olav.halvorsen@sulland.no