Kontakt oss

Her finner du kontaktinformasjon for Sulland Elverum.

Sulland Elverum

Svartbekkveien 51
2406 Elverum
Postboks 171
2402 Elverum
🤶Julen 2018

Fredag 21. desember:
08:00 - 14:00

Lør. 22. desember t.o.m 26. desember:
Stengt

Torsdag 27. desember:
10:00 - 14:00

Fredag 28. desember:
10:00 - 14:00

Lørdag 29. desember:
Ordinær lørdag

Salg & verksted

Mandag til fredag
08:00– 16:00
Lørdag
10:00 – 14:00 (kun salg)

Behov for assistanse utenom åpningstid? Ring 04512

Salg

Håvard Haug Underthun
Daglig leder Sulland Elverum

MOBIL: 413 36 744
E-POST: havard.underthun@sulland.no

Johnny Myrvold
Bilselger

MOBIL: 466 85 001
E-POST: johnny.myrvold@sulland.no

Magnar Hagen
Bilselger

MOBIL: 481 39 178
E-POST: magnar.hagen@sulland.no

Stian Holen
Bilselger

MOBIL: 911 29 496
E-POST: stian.holen@sulland.no

Snorre Enger
Merkeansvarlig Hyundai & Mazda

MOBIL: 416 60 370
E-POST: snorre.enger@sulland.no

Andreas Holmsen
Merkeansvarlig Skoda

MOBIL: 482 92 191
E-POST: andreas.holmsen@sulland.no

Verksted

Gard Sevilhaug
Deleansvarlig

MOBIL: 482 25 299
E-POST: gard.sevilhaug@sulland.no

Øyvind Løvhaug Johnsen
Servicemarkedsselger

MOBIL: 901 23 321
E-POST: oyvind.johnsen@sulland.no

Helge Wold
Teknisk leder

MOBIL: 481 16 264
E-POST: helge.wold@sulland.no

Tom Erik Grønkilen
Servicemarkedsselger

MOBIL: 481 97 021
E-POST: tom.erik.gronkilen@sulland.no

Kjell Andersen
Garantiansvarlig

MOBIL: 480 49 519
E-POST: kjell.andersen@sulland.no

Mads Stensrud Martinsen
Servicesjef

MOBIL: 941 70 993
E-POST: mads.martinsen@sulland.no

Tor Ketil Sagen
Servicemarkedsselger

MOBIL: 481 28 343
E-POST: tor.sagen@sulland.no