Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Premium Long Range LAV KM/R.Kam/Krell-sterio/Head-Up++
Bilen selges med:
Garanti: Bruktbilgaranti 6mnd/5000km (6 mnd / 5 000 km)
Dette er definisjonen på uttrykket "mye bil for pengene"! Vår bil har kun gått 39973
Den anerkjente Hyundai KONA electric tilbyr imponerende rekkevidde, og for prisen er det få andre biler som kan måle seg med den. Dette gir trygghet til å kjøre langt uten bekymring for å gå tom for strøm. Selv under krevende forhold som dårlig vær eller høy fart holder den seg mer stabil enn mange andre elbiler. Når dette kombineres med rikt utstyrsnivå, gode kjøreegenskaper og en gunstig pris, er det lett å forstå hvorfor modellen stadig havner på topp i tester.
Den høye bakkeklaringen gir bedre oversikt i trafikken og en mer komfortabel innstigning, siden du slipper å sette deg lavt. Kupeen byr på et klassisk førermiljø med lett tilgang til bilens viktigste funksjoner. I tillegg er den utstyrt med en rekke førerassistentsystemer, som enkelt kan deaktiveres dersom du foretrekker mer kontroll selv.
Fremhevet utstyr:
Skinnseter
Elektrisk justerbare forseter
Ventilerte og oppvarmede seter
Head-up display
Premium lydanlegg (KRELL eller BOSE, avhengig av årsmodell)
Adaptiv cruise control
Blindsonevarsling
360-kamera (på nyere modeller)
Nøkkelfri adgang og start
Full LED-belysning
Stor navigasjonsskjerm og digitale instrumenter
Sist service 23.03.2026 og PKK godkjent frem til 21.01.2028
Kontakt våre dyktige selgere for mer informasjon:
Magnus Mælum -Selger- Tlf: 958 23 265
Kim André Blystad - Selger - Tlf: 464 83 125
Forbehold
Vi lever av kundetilfredshet.
Derfor etterstreber vi å gi en så korrekt informasjon om bilene som overhodet mulig.
Det tas likevel forbehold om at eventuelle feil i prospektet kan forekomme.
Dersom enkelte detaljer ved prospektet er vesentlig for kjøper anmoder vi å gjøre dette kjent for selger i god tid før kontraktinngåelse slik at eventuelle misforståelser lettere kan unngås.
Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Skal du bare selge bilen din så kan den være av interesse for oss, ta kontakt med en av våre selgere for en vurdering.
Finansiering
Vi samarbeider med Ford Credit.
Utvidet garanti
Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander/Ford Credit, kan vi tilby «Santander Utvidet Garanti».
Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 –12 år), samt en kosmetisk garanti som dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper.
Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.
Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her:
https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er: IF Skadeforsikring , Gjensidige,Enter, Tryg,
Sulland Trygghet
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Vår service-/deleavdeling tilbyr også:
Skibokser fra Packline og THULE
Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
Ettermontering av tilhengerfeste
Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
Bagasjebokser
Sykkelstativ
Kano/kajakk holder
Skiholder
Lasteholdere
Sulland Gruppen
Med 15 bilmerker, 43 lokasjoner og over 1500 dedikerte og dyktige ansatte er Sulland en av Norges aller største bilvirksomheter.
Du finner våre lokasjoner her:
Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Mysen, Kongsvinger, Jessheim, Elverum, Hamar, Gjøvik, Lillehammer, Otta, Trondheim, Steinkjer, Verdal, Mo i Rana, Bodø, Harstad, Bardufoss, Tromsø og Alta.
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Bilen selges med:
Garanti: Bruktbilgaranti 6mnd/5000km (6 mnd / 5 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.