Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Bilen selges med:
Garanti: Nybilgaranti (5 år / 100 000 km)
Denne Volkswagen Golf fra 2024 i elegant Kings Red metallic er en moderne plugin-hybrid med kun 42 487 km på telleren. Med sin kraftige 1,4-liters motor kombinert med elektrisk drift leverer den 204 hestekrefter og tilbyr både miljøvennlig kjøring og god ytelse.
Bilen er godt utstyrt med 14-veis elektrisk førersete med memory og massasje for optimal komfort på lange turer. Det stilfulle interiøret i Soul-Black Alcantara/stoff gir en premium følelse, mens ryggekamera gjør parkering enkel og trygg.
Teknologisk sett imponerer den med Discover Media infotainmentsystem, Comfort Drive Travel Assist for assistert kjøring, og lys- og siktpakke med fjernlysassistent. Car2X-teknologi og We Connect+ forberedelse holder deg koblet til.
Bilen leveres komplett med både sommer- og vinterhjul samt vinterpakke. Med 5 seter og 5 dører er dette en praktisk familiebil som kombinerer moderne teknologi med miljøvennlig hybrid-drift.
Ta kontakt med en av våre dyktige selgere
Selger bruktbil;
Freddy Skogvang Tlf. 952 54 856 / freddy.skogvang@moller.no
Svarer etter stengetid, ta kontakt pr mail eller tekstmelding frem til kl 23
Bruktbilsjef;
Pål Østgård Tlf. 95297610 /pal.ostgard@moller.no
**Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander, kan vi tilby «Santander Utvidet Garanti».Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 til 8 år), samt en kosmetisk garanti som dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper.Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her:**https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti
Skal du bare selge bilen din så kan den være av interesse for oss, ta kontakt med en av våre selgere for en vurdering.
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og Sparebank1 Finans og tilbyr gode betingelser fra 0,- kr kontant og inntil 10 års nedbetaling.
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er: Enter, Tryg, IF Skadeforsikring , Gjensidige og Sparebank 1
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Skibokser fra Packline og THULE
Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
Ettermontering av tilhengerfeste
Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
Bagasjebokser
Sykkelstativ
Kano/kajakk holder
Skiholder
Lasteholdere
Du finner våre øvrige Sulland forhandlere her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Drammen, Gjøvik, Elverum, Hamar, Kongsvinger, Trondheim, Bardufoss, Harstad, Lillehammer, Mysen, Steinkjer, Verdal, Bodø, Jessheim, Mo i Rana, Otta, Tromsø og Alta.
**Våre åpningstider:**Mandag - Fredag kl. 07:30-16:30 Lørdag kl. 10:00-14:00 Velkommen til oss!
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Bilen selges med:
Garanti: Nybilgaranti (5 år / 100 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.