Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Aut/Adapt.cruise/EL.krok/M-Sport
Bilen selges med:
Garanti: Bruktbilgaranti (6 mnd / 6 000 km)
Velkommen til Sulland Auto AS avd. Tromsø - Stolt merkeforhandler av BMW.
BMW 330e xDrive Touring kommet til salgs, en sporty og praktisk plug‑in hybrid som kombinerer kjøreglede, komfort og moderne teknologi. Bilen leverer inntil 52 km elektrisk rekkevidde, perfekt for utslippsfri hverdagskjøring, samtidig som du har kraften fra bensinmotoren når du trenger det.
BMW 330e xDrive Touring er kjent for sin dynamiske og presise kjørefølelse. Den elektriske motoren gir stille og smidig kjøring i byen, mens bensinmotoren og xDrive-systemet sørger for kraft og stabilitet når du trenger det. Kombinasjonen av sportslighet, komfort og praktiske løsninger gjør dette til en bil som passer både hverdag og langtur.
Dette er en godt utstyrt 330e xDrive Touring med kun 80 000 km og komplett servicehistorikk – et trygt og attraktivt bruktbilkjøp.
Bilen har en aktiv serviceavtale frem til 18. desember 2027.
Høydepunkter :
Kun 80 000 km
xDrive firehjulsdrift
Plug‑in hybrid med inntil 52 km elektrisk rekkevidde
Godt utstyrt og svært velholdt
Full servicehistorikk
Utstyr :
Adaptiv cruisekontroll – komfort og trygghet på langtur
Elektrisk hengerfeste – perfekt for henger, sykkelstativ eller ekstra last
Oppgradert stereoanlegg – bedre lydopplevelse
M‑Sport styling kit – gir bilen et mer sportslig og eksklusivt uttrykk
LED‑lys
Navigasjon
Parkeringssensorer
Sportsseter
Oppvarmet ratt og seter
Bluetooth
Mye mer – komplett utstyrsliste kan sendes ved interesse
EU-godkjent 14.04.2027
Ta kontakt med en av våre dyktige selgere i vår bruktbilavdeling:
Espen Solstad - 97 53 96 40
Jørgen Nyvoll - 93 22 41 58
Eirik Bakke - 48 25 12 38
Miika Koppinen - 99 29 97 87
Velkommen til Sulland Tromsø BMW - stolt merkeforhandler av BMW
Garanti
Alle biler leveres med garanti. Ingen unntak. Garantiens varighet er beskrevet i omtalen av den enkelte bil. Varigheten er fra 3 mnd. til inntil 5 år.
Radio DAB+
Alle våre biler leveres med Radio DAB+ (Der bilen ikke har dette originalt, blir DAB+ adapter etter-montert)
Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Ønsker du bare å selge bilen din kan den være av interesse for oss, ta kontakt med oss for en vurdering.
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er; Enter, Tryg, IF Skadeforsikring, Sparebank1 forsikring og Gjensidige.
Finansiering
Vi samarbeider med BMW Financial Services.
Låne dokumenter kan signeres hos oss eller via e-signering med BankID.
Sulland Trygghet
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss - vi har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Les Mer
Levering
Vi tilbyr HJEMLEVERING av bilene våre. Hvis du ikke har mulighet til å hente din nye bil hos oss eller ønsker å bruke tid på det kan vi få den fraktet hjem til deg, spør oss om dette i forbindelse med tilbud på bilen.
Vår service-/deleavdeling tilbyr også:
Skibokser fra Packline og THULE
Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
Ettermontering av tilhengerfeste
Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
Bagasjebokser
Sykkelstativ
Kano/kajakk holder
Skiholder
Lasteholdere
Du finner våre lokasjoner her: Sarpsborg, Gjøvik, Fredrikstad, Moss, Drammen, Lier, Hønefoss, Askim, Elverum, Hamar, Kongsvinger, Trondheim, Bardufoss, Harstad, Lillehammer, Mysen, Steinkjer, Verdal, Bodø, Jessheim, Mo i Rana, Otta, Tromsø og Alta.
Telenor og Telia har varslet at de planlegger å slukke 2G-nettet i løpet av 2025. Dette kan få konsekvenser for noen eller alle digitale funksjoner for noen biler. Ta kontakt med oss for informasjon om det kan ha konsekvenser for denne bilen.
Det tas forbehold om feilaktige eller mangelfulle opplysninger i salgsoppgaven.
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Bilen selges med:
Garanti: Bruktbilgaranti (6 mnd / 6 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.