Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
190 tdi hi. 7s
Denne Volkswagen Tiguan Allspace fra 2018 med 62 000 km på telleren er en praktisk 7-seter SUV i elegant platinumgrå metallic. Med 190 hk og firehjulsdrift er den perfekt for både hverdagskjøring og lengre turer med hele familien.
Bilen er godt utstyrt med adaptive LED hovedlys, oppvarmet frontrute og oppvarmet multiratt som del av vinterpakken. Komforten er ivaretatt med ergoactive forseter, oppvarmede bakseter og et premium Dynaudio 400W lydsystem for en førsteklasses lydopplevelse.
For praktisk bruk tilbyr den innfellbart hengerfeste med 2500 kg tilhengervekt og nettingvegg for sikker transport. Bilen har også elektrisk justerbare og oppvarmede speil samt Composition Media infotainmentsystem med telefonforberedelse.
Med gyldig EU-kontroll til april 2028 og lavt forbruk på 0,59 l/mil, representerer denne bilen en solid og økonomisk familiebil med plass til syv personer.
Ta kontakt med en av våre dyktige selgere
Selger bruktbil;
Freddy Skogvang Tlf. 952 54 856 / freddy.skogvang@moller.no
Svarer etter stengetid, ta kontakt pr mail eller tekstmelding frem til kl 23
Bruktbilsjef;
Pål Østgård Tlf. 95297610 /pal.ostgard@moller.no
**Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander, kan vi tilby «Santander Utvidet Garanti».Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 til 8 år), samt en kosmetisk garanti som dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper.Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her:**https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti
Skal du bare selge bilen din så kan den være av interesse for oss, ta kontakt med en av våre selgere for en vurdering.
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og Sparebank1 Finans og tilbyr gode betingelser fra 0,- kr kontant og inntil 10 års nedbetaling.
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er: Enter, Tryg, IF Skadeforsikring , Gjensidige og Sparebank 1
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Skibokser fra Packline og THULE
Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
Ettermontering av tilhengerfeste
Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
Bagasjebokser
Sykkelstativ
Kano/kajakk holder
Skiholder
Lasteholdere
Du finner våre øvrige Sulland forhandlere her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Drammen, Gjøvik, Elverum, Hamar, Kongsvinger, Trondheim, Bardufoss, Harstad, Lillehammer, Mysen, Steinkjer, Verdal, Bodø, Jessheim, Mo i Rana, Otta, Tromsø og Alta.
**Våre åpningstider:**Mandag - Fredag kl. 07:30-16:30 Lørdag kl. 10:00-14:00 Velkommen til oss!
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.