Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Bilen selges med:
Garanti: Resterende nybilgaranti 7 år / 140000 km (7 år / 140 000 km)
Mitsubishi Outlander PHEV Intense+ 2,4 224hk 2020 mod med 88.963 km på km telleren.
En praktisk SUV med firehjulstrekk som kombinerer bensin- og elektrisk drift. Med sine 224 hestekrefter og 5 seter er den perfekt for familier som ønsker både miljøvennlighet og kjøreglede.
Bilen er godt utstyrt med navigasjonssystem, ryggekamera, 360 graders overvåkning og avstandsfølere foran og bak som gjør parkering enkel. Komforten er ivaretatt med automatisk klimaanlegg, oppvarmede forseter, oppvarmet ratt og elektrisk bakluke.
Sikkerhetsutstyret er omfattende med AEB-system for fotgjengere og kjøretøy, blindsoneovervåker, filskiftvarsler og dynamisk fartsholder. LED-lys både foran og bak sørger for god sikt, mens nøkkelfri lås og start gir praktisk hverdagsbruk.
Interiøret har seter i kunstskinn, nedfellbare og justerbare bakseter for fleksibel lasteplass, samt multifunksjonsratt og kjørekomputer. Bilen har gyldig EU-kontroll til juni 2024 og er klar for ny eier.
For ytterligere opplysninger om våre biler kan du ta direkte kontakt med en av våre dyktige selgere:
For ytterligere informasjon, kontakt oss gjerne direkte.
Ring en av våre selgere om du har spørsmål ved denne bilen 41553000
Velkommen til Sulland Verdal - stolt merkeforhandler av Audi , Volkswagen , Skoda og Volkswagen nyttekjøretøy.
Garanti
Alle biler leveres med garanti. Ingen unntak. Garantiens varighet er beskrevet i omtalen av den enkelte bil. Varigheten er fra 3 mnd. til inntil 5 år.
Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Ønsker du bare å selge bilen din kan den være av interesse for oss, ta kontakt med oss for en vurdering.
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er; Enter, Tryg, IF Skadeforsikring, Sparebank1 og Gjensidige.
Finansiering
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og tilbyr gode betingelser fra 0,- kr kontant og inntil 10 års nedbetaling.
Låne dokumenter kan signeres hos oss eller via e-signering med BankID.
Sulland Trygghet
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss - vi har derfor konseptet Sulland TRYGGHET https://www.sulland.no/slik-kjoper-du-bruktbil-trygt>Les
Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander, kan vi tilby «Santander Utvidet Garanti».Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 12 år), samt en kosmetiskgarantisom dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper. Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her: https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti
Levering
Vi kan transportere bilen over hele Norge, spør oss gjerne om pristilbud på frakt til ditt hjemsted.
Vår service-/deleavdeling tilbyr også
Skibokser fra Packline og THULE
Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
Ettermontering av tilhengerfeste
Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
Bagasjebokser
Sykkelstativ
Kano/kajakk holder
Skiholder
Lasteholdere
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Bilen selges med:
Garanti: Resterende nybilgaranti 7 år / 140000 km (7 år / 140 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.