Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Bilen selges med:
Garanti: Nybilgaranti (84 mnd / 160 000 km)
Škoda Enyaq Coupé 85x Sportline 2026 – Toppmodell med firehjulstrekk, lang rekkevidde og sportslig design
Selger en svært lekker Škoda Enyaq Coupé 85x Sportline 2026-modell – en helelektrisk SUV som kombinerer elegant coupédesign, sportslige kjøreegenskaper og praktiske familieløsninger. Dette er en bil som skiller seg ut, både i utseende og kjøreopplevelse.
Med firehjulstrekk (85x), kraftig elektrisk drivlinje og høy komfort er bilen like godt egnet til norske vinterveier som lange sommerferier. Den leverer opptil rundt 300 hk, lynrask respons og en imponerende elektrisk rekkevidde, samtidig som hurtiglading gjør lange turer enkle.
Høydepunkter:
2026-modell
Sportline-utgave med sportslig eksteriør og interiør
Firehjulstrekk (85x)
Automat
Helelektrisk – lave driftskostnader
Lang rekkevidde
Hurtiglading
Romslig kupé og stort bagasjerom
Svært komfortabel og stillegående
Utstyr:
Matrix LED-lys
Adaptiv cruise control
Ryggekamera / 360-kamera
Parkeringssensorer foran og bak
Elektrisk bakluke
Oppvarmede seter og ratt
Sportsseter med Sportline-interiør
Stor infotainmentskjerm med navigasjon
Trådløs Apple CarPlay og Android Auto
Keyless Go
Trådløs mobillading
Ambientebelysning
Mørke ruter bak
Originale sommer- og vinterhjul
Tilhengerfeste
Bilen fremstår som meget pen både innvendig og utvendig, og byr på en premium kjøreopplevelse med høy komfort, moderne teknologi og god plass til både familie og bagasje. Den sportslige Sportline-pakken gir bilen et eksklusivt uttrykk med sorte detaljer, sportsunderstell og et interiør som virkelig skiller seg ut.
Dette er en bil som må oppleves – perfekt for deg som ønsker en moderne elbil med høy kvalitet, god rekkevidde og et design som vekker oppmerksomhet.
Ta gjerne kontakt for spørsmål eller avtale om visning og prøvekjøring.
Viktig informasjon om e-call:
Telenor og Telia har varslet at de planlegger å slukke 2G-nettet i løpet av 2025. Dette kan få konsekvenser for bruk av e-call systemet i biler som har dette, hvor systemet ringer nødetater dersom bilen blir utsatt for en ulykke, eller du trykker på SOS knappen i taket. I praksis vil ikke systemet fungere, og bilen vil trolig varsle feilmelding på dette systemet. Alle biler etter 2018 har dette systemet, men også mange modeller før. Ta kontakt med oss for å høre mer.
Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss. Vennligst oppgi bilen registreringsnummer, kilometerstand og ekstrautstyr.
Finansiering
Vi samarbeider med Toyota Finans og Santander Consumer Bank.
Låne dokumenter kan signeres hos oss eller via e-signering med BankID.
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er: Toyota Gjensidige, Enter, Tryg, IF Skadeforsikring , Gjensidige og Fremtind.
Sulland Trygghet
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Les Mer
Vår service-/deleavdeling tilbyr også:
- Skibokser fra Packline og THULE
- Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
- Ettermontering av tilhengerfeste
- Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
- Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
- Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
- Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
- Bagasjebokser
- Sykkelstativ
- Kano/kajakk holder
- Skiholder
- Lasteholdere
Sulland Gruppen
Med 12 bilmerker, 30 lokasjoner og over 900 dedikerte og dyktige ansatte er Sulland en av Norges aller største bilvirksomheter.
Du finner våre lokasjoner her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Mysen, Kongsvinger, Jessheim, Elverum, Hamar, Gjøvik, Lillehammer, Otta, Trondheim, Steinkjer, Verdal, Mo i Rana, Bodø, Harstad, Bardufoss og Tromsø. Vi etablerer også ny forretning i Alta i løpet av kort tid
Med 32 verksteder rundt omkring i Norge er vi ikke bare en av Norges største bilforhandlere, men også en av Norges største verkstedkjeder
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET.
Velkommen til våres flotte Bruktbilsenter på Industrivegen 39, Kongsvinger!
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Bilen selges med:
Garanti: Nybilgaranti (84 mnd / 160 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.