Bestill service eller verkstedtime her


Service eller verkstedtime til din Audi, Skoda eller Volkswagen? 

Benytt gjerne denne siden Mitt bilhold 


Ta kontakt med oss

Sigmund Larsen
Serviceselger

Mobil: 95 19 35 60
E-post: sigmund.larsen@sulland.no

Tommy Bråthe
Servicemarkessjef

Mobil: 91 55 60 55
E-post: tommy.brathe@sulland.no

Lasse Roger Johansen
Delesjef

Mobil: 95 19 35 47
E-post: lasse.johansen@sulland.no

Andre Ryggetangen Jensen
Deleekspeditør

Mobil: 95 19 35 52
E-post: andre.jensen@sulland.no

Trond Ingar Lysebraate
Kundemottaker

Mobil: 95 19 35 54
E-post: trond.lysebraate@sulland.no

Jon Ingemann Lorentzen
Garantiansvarlig

Mobil: 95 19 35 48
E-post: jon.lorentzen@sulland.no

Rune Solhaug
Deleekspeditør

Mobil: 95 19 35 58
E-post: rune.solhaug@sulland.no