Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Bilen selges med:
Garanti: Certified plus (60 mnd / 1 000 000 km)
Toyota C-HR Hybrid er en kompakt SUV som kombinerer dristig design med komfortabel og stillegående kjøring. Her sitter du høyt og godt, noe som bidrar til bedre oversikt i trafikken. Bakkeklaring er god. Den selvladende hybridmotoren har lavt drivstoffforbruk. Active-utgaven leveres med adaptiv cruisekontroll, ryggekamera, Toyota Safety Sense og intuitivt multimediasystem med berøringsskjerm.
Denne bilen er utstyrt med “Toyota Safety Sense”, dette er en samling med aktive sikkerhetssystemer som gjør kjøreturene dine tryggere.
- Adaptiv cruise control: Når bilens cruise control er aktivert følger den aktivt med på forankjørende biler og tilpasser hastigheten etter bilen foran deg. Bremser den, bremser du - helt automatisk.
- Automatiske fjernlys: Bilen skrur på/av fjernlysene etter forholdene i trafikken, møter du, eller tar igjen en bil så dimmes de ned. Når du har passert blir lysene skrudd på igjen.
- Skiltgjenkjenning: Bilen leser trafikkskilt langs veien og varsler deg om de viktigste i displayet inne i bilen.
- Filskiftvarsling: Ett sett med sensorer i frontruta leser kantlinjene i veien, og skulle bilen være på vei til å krysse en av de får du varsling via grafikk og lyd.
- Lane trace assist: Et system som holder bilen sentrert i kjørebanen.
- Kollisjonsvern med automatisk nødbrems: Bilen overvåker trafikken foran deg og skulle det oppstå en situasjon der bilen merker at det er fare for en kollisjon vil du få et varsel. Og om sjåføren ikke griper inn vil bilen automatisk nødbremse helt av seg selv. På denne bilen er det også fotgjengergjenkjenning. Noe som gjør hverdagen til våre myke trafikanter tryggere.
Bilen har full servicehistorikk, sjekk tilstandsrapport for mer informasjon.
Siste service: 13.08.2025 ved 48.111 km.
Frist neste Pkk: 30.01.2028
Toyota RELAX – opptil 10 års garanti
Nå får vi opptil 10 års garanti på Toyota. Alt du behøver er å levere bilen på en Toyota Originalservice hos oss, så forlenger vi garantien med 12 måneder.
Dette kan du gjøre helt til bilen er 10 år eller gått 200.000 km (det som kommer først).*
*Toyota Relax garantien har dekning inntil 1 år/15 000 km (det som inntreffer først fra servicedato).
I de tilfellene hvor serviceintervall er 20 000 km eller 30 000 km, vil disse benyttes som maks km.
I de tilfeller hvor serviceintervall er 2 år, vil det benyttes 2 års dekning.
CERTIFIED PLUS - VÅRE BESTE BRUKTBILER
Velg trygghet og kvalitet garantert av Toyota -kun tilgjengelig hos Toyota merkeforhandler.
Våre TOYOTA PLUS biler leveres med:
- Minimum 24 måneder garanti i hele Europa - ubegrenset kjørelengde
- Kvalitetssikret og kontrollert gjennom TOYOTA PLUS Kvalitetskontroll
- 12 Måneder hybridbatterigaranti - gjennom vår UNIKE Toyota Hybrid Helsesjekk
- 12 Måneder veihjelp - dekket i hele Europa gjennom Toyota Eurocare
- 100 % fornøyd eller bytt bil (se egne vilkår)
- Dokumentert servicehistorikk
- Tilgang på Toyota Finansiering og Forsikring
- Tilbud om Toyota Originalservice
Toyota RELAX – opptil 10 års garanti
Nå får vi opptil 10 års garanti på Toyota. Alt du behøver er å levere bilen på en Toyota Originalservice hos oss, så forlenger vi garantien med 12 måneder.
Dette kan du gjøre helt til bilen er 10 år eller gått 200.000 km (det som kommer først).*
*Toyota Relax garantien har dekning inntil 1 år/15 000 km (det som inntreffer først fra servicedato).
I de tilfellene hvor serviceintervall er 20 000 km eller 30 000 km, vil disse benyttes som maks km.
I de tilfeller hvor serviceintervall er 2 år, vil det benyttes 2 års dekning.
Velkommen til Toyota Mysen – Vi strekker oss litt lenger.
Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss. Vennligst oppgi bilen registreringsnummer, kilometerstand og ekstrautstyr. Vi kjøper også biler direkte av kunde.
Finansiering
Vi samarbeider med Toyota Finans, Santander Consumer Bank.
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er: Enter, Tryg, IF Skadeforsikring , Gjensidige og Sparebank 1
Sulland Trygghet
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Les Mer
Vår service-/deleavdeling tilbyr også:
- Skibokser fra Packline og THULE
- Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
- Ettermontering av tilhengerfeste
- Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
- Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
- Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
- Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
- Bagasjebokser
- Sykkelstativ
- Kano/kajakk holder
- Skiholder
- Lasteholdere
Sulland Gruppen
Med 12 bilmerker, 30 lokasjoner og over 900 dedikerte og dyktige ansatte er Sulland en av Norges aller største bilvirksomheter.
Du finner våre lokasjoner her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Mysen, Kongsvinger, Jessheim, Elverum, Hamar, Gjøvik, Lillehammer, Otta, Trondheim, Steinkjer, Verdal, Mo i Rana, Bodø, Harstad, Bardufoss og Tromsø. Vi etablerer også ny forretning i Alta i løpet av kort tid
Med 32 verksteder rundt omkring i Norge er vi ikke bare en av Norges største bilforhandlere, men også en av Norges største verkstedkjeder
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET.
Vi tar forbehold om feil i våre annonser.
Stenging av 2G nettet
Telia faser ut 2G-nettet i løpet av 2025. Telenor gjør det samme i løpet av 2027. Dette kan påvirke enkelte tjenester som for eksempel nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.
Hvis du ønsker mer informasjon er du alltid velkommen til å ta kontakt med oss. Du kan lese mer her:
https://www.toyota.no/toyotas-verden/nyheter/generelt/slukker-2g-og-3g
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Bilen selges med:
Garanti: Certified plus (60 mnd / 1 000 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.