Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Premium Range, 1.service inkl.
Bilen selges med:
Garanti: Resterende Nybilgaranti (60 mnd / 100 000 km)
Ford Explorer Premium AWD Extended Range er en moderne elektrisk SUV som kombinerer god plass, høy komfort og firehjulsdrift i en attraktiv pakke. Med 340 hk, firehjulsdrift og et batteri på 79 kWh får du både sterke ytelser og gode langtursegenskaper. WLTP-rekkevidden er oppgitt til opptil 525 km, samtidig som bilen støtter hurtiglading med opptil 185 kW under optimale forhold.
Denne bilen fremstår som et svært godt alternativ for deg som ønsker en nesten ny elbil uten ventetid. Den er lite brukt, har komplett servicehistorikk, gode dekk og er fri for kjente skader.
Premium-utgaven byr på komfortutstyr som elektrisk førersete med massasjefunksjon, oppvarmede forseter, oppvarmet ratt, nøkkelfri adgang, elektrisk bakluke og automatisk tosone klimaanlegg. I tillegg får du moderne førerstøttesystemer som filholderassistent, trafikkskiltgjenkjenning, hastighetsvarsling og parkeringssensorer foran og bak.
For familier og aktive brukere er dette en bil som leverer godt på praktiske egenskaper. Bagasjerommet rommer 450 liter, og den romslige kupeen gir god plass til både passasjerer og bagasje. Apple CarPlay og Android Auto sørger for enkel integrasjon av telefon og underholdning på turen.
Flere tester har trukket frem Explorer EV som en svært vellykket kombinasjon av komfort, plassutnyttelse og moderne teknologi. Den høye bakkeklaringen og firehjulsdriften gjør den spesielt godt tilpasset norske forhold, enten turen går til jobb, hytta eller på lengre feriereiser.
Velkommen til Sulland Sarpsborg for visning og prøvekjøring. Ta kontakt for mer informasjon eller et uforpliktende tilbud på finansiering og innbytte.
-
-
Kontakt oss gjerne for mer informasjon om denne bilen:
Henrik Jensen - 97565386
Velkommen til Sulland Østfold AS, avd. Sarpsborg – stolt bilforhandler siden 1920.
Vi er merkeforhandler av Ford, Mitsubishi, VOYAH, Dongfeng, BMW servicepunkt.
Vi er en del av Sulland Gruppen som er et familieeid bilkonsern med 43 bilforhandlere, som representerer 15 ulike bilmerker. Hos oss jobber det 1500 medarbeidere i 24 ulike byer i Norge. Fornøyde kunder er viktig for oss som jobber i Sulland. Vi ønsker å skape gode opplevelser enten du besøker oss på nett, er i butikken for å handle bil eller besøker vårt verksted. Sulland er eid av Sulland Holding som også har egne selskaper innen profesjonell billeasing, eiendom, teknologi, innovasjon og import.
Besiktigelse:
Vi oppfordrer alle kunder til å gå nøye over bilen før en handel finner sted, dette vil redusere sannsynligheten for en konflikt i ettertid betydelig. Er det noe utstyr på bilen som er spesielt viktig for deg oppfordrer vi deg til å dobbeltsjekke at bilen faktisk har dette utstyret fordi feil i annonser kan forekomme.
Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander, kan vi tilby «Santander Utvidet Garanti». Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 –12 år), samt en kosmetisk garanti som dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper. Vi utfører batteritest av alle våre brukte el- og hybridbiler
Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.
Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her: https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti
VI ER MED DEG HELE VEIEN!
VIKTIG INFORMASJON
Telenor og Telia har besluttet å stenge 2G-nettet i løpet av 2027. Dette kan påvirke enkelte tjenester som for eksempel nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.
Hvis du ønsker mer informasjon er du alltid velkommen til å ta kontakt med oss.
-
Innbytte eller du ønsker å selge din bil
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Skal du bare selge bilen din så kan den være av interesse for oss, ta kontakt med en av våre selgere for en vurdering.
Finansiering
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og tilbyr gode betingelser fra 0,- kr kontant og inntil 10 års nedbetaling.
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er: Enter, Tryg, IF Skadeforsikring , Gjensidige og Sparebank 1
Sulland Trygghet
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Les Mer
-
Du finner våre lokasjoner her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Elverum, Hamar, Gjøvik, Kongsvinger, Trondheim, Bardufoss, Harstad, Hønefoss, Lier, Lillehammer, Mysen, Steinkjer, Verdal, Bodø, Jessheim, Mo i Rana, Otta, Tromsø, Alta, Drammen. Vår butikk i Sarpsborg ligger kun en snau time fra Oslo.
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Bilen selges med:
Garanti: Resterende Nybilgaranti (60 mnd / 100 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.