Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
6 seter, STORT LASTEROM, Inntil 300km rekkevidde
Bilen selges med:
Garanti: Resterende Nybilgaranti (60 mnd / 100 000 km)
Serviceavtale som dekker første service i 2028
Nybilgaranti frem til 29.05.2031
MEGET STORT bagasjerom
Oppgitt rekkevidde på inntil 300km WLTP
Det er sjelden man finner en elektrisk familiebil som kombinerer seks sitteplasser med et så stort bagasjerom. Denne Ford Transit Custom Electric passer perfekt for familien som trenger plass til både mennesker og alt som skal være med – enten det er barnevogn, sykler, sportsutstyr eller bagasje til ferieturen.
Den elektriske drivlinjen har en oppgitt rekkevidde på litt over 30 mil, noe som dekker de fleste daglige behov med god margin. Den høye sittestillingen gir god oversikt i trafikken, mens skyvedørene gjør inn- og utlasting enkel, selv på trange parkeringsplasser.
Bilen er godt utstyrt med blant annet 360-kamera, ryggekamera, Apple CarPlay, Android Auto, innebygd navigasjon, digitalt instrumentpanel, oppvarmet førersete, oppvarmet ratt, 2-soners automatisk klimaanlegg, BLIS, filholderassistent, automatisk nødbrems og trafikkskiltgjenkjenning. Tilhengerfeste gir ekstra fleksibilitet når behovet for transport blir større.
For ekstra trygghet leveres bilen med nybilgaranti frem til 29.05.2031, og den har i tillegg serviceavtale, noe som gir forutsigbare bilholdskostnader de kommende årene.
Ønsker du en romslig elektrisk familiebil som tilbyr vesentlig mer plass enn de fleste tradisjonelle SUV-er og flerbruksbiler, samtidig som den har moderne teknologi og lave driftskostnader, er dette et svært godt alternativ. Denne kombinasjonen av seks sitteplasser, enorm bagasjekapasitet, elektrisk drivlinje og lang nybilgaranti gjør bilen godt egnet både til hverdagsbruk og lange familieturer.
-
-
Kontakt oss for mer informasjon om denne bilen:
Selger - Anders Johansen Tlf. 476 14 172
Velkommen til Sulland Østfold AS, avd. Sarpsborg – stolt bilforhandler siden 1920.
Vi er merkeforhandler av Ford, Mitsubishi, VOYAH, Dongfeng, BMW servicepunkt.
Vi er en del av Sulland Gruppen som er et familieeid bilkonsern med 43 bilforhandlere, som representerer 15 ulike bilmerker. Hos oss jobber det 1500 medarbeidere i 24 ulike byer i Norge. Fornøyde kunder er viktig for oss som jobber i Sulland. Vi ønsker å skape gode opplevelser enten du besøker oss på nett, er i butikken for å handle bil eller besøker vårt verksted. Sulland er eid av Sulland Holding som også har egne selskaper innen profesjonell billeasing, eiendom, teknologi, innovasjon og import.
Besiktigelse:
Vi oppfordrer alle kunder til å gå nøye over bilen før en handel finner sted, dette vil redusere sannsynligheten for en konflikt i ettertid betydelig. Er det noe utstyr på bilen som er spesielt viktig for deg oppfordrer vi deg til å dobbeltsjekke at bilen faktisk har dette utstyret fordi feil i annonser kan forekomme.
Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander, kan vi tilby «Santander Utvidet Garanti». Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 –12 år), samt en kosmetisk garanti som dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper. Vi utfører batteritest av alle våre brukte el- og hybridbiler
Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.
Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her: https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti
VI ER MED DEG HELE VEIEN!
VIKTIG INFORMASJON
Telenor og Telia har besluttet å stenge 2G-nettet i løpet av 2027. Dette kan påvirke enkelte tjenester som for eksempel nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.
Hvis du ønsker mer informasjon er du alltid velkommen til å ta kontakt med oss.
-
Innbytte eller du ønsker å selge din bil
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Skal du bare selge bilen din så kan den være av interesse for oss, ta kontakt med en av våre selgere for en vurdering.
Finansiering
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og tilbyr gode betingelser fra 0,- kr kontant og inntil 10 års nedbetaling.
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er: Enter, Tryg, IF Skadeforsikring , Gjensidige og Sparebank 1
Sulland Trygghet
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Les Mer
-
Du finner våre lokasjoner her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Elverum, Hamar, Gjøvik, Kongsvinger, Trondheim, Bardufoss, Harstad, Hønefoss, Lier, Lillehammer, Mysen, Steinkjer, Verdal, Bodø, Jessheim, Mo i Rana, Otta, Tromsø, Alta, Drammen. Vår butikk i Sarpsborg ligger kun en snau time fra Oslo.
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Bilen selges med:
Garanti: Resterende Nybilgaranti (60 mnd / 100 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.