Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Mitsubishi Outlander Instyle+| 4x4 | H.feste | 2017, 105 000 km, kr 229 000,-
Omregistrering: 4 434,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 224 566,-
Bilen selges med:
Garanti: Bruktbilgaranti (3 mnd / 5 000 km)
Sulland Midtstranda har nå til salgs:
En flott Mitsubishi Outlander - velutstyrt med Instyle+. Bilen er i hvit farge som kler bilen godt. En romslig bil med god plass, fine kjøreegenskaper, god fremkommelighet og ikke minst muligheten til å kjøre på ren strøm.
Dette er en bil som gir deg stor frihet kjøremessig enten du har bruk for firehjulstrekk, vil kjøre på ren strøm i byen, eller dra på lengre turer. Romslig plass gjør det til en ypperlig familiebil, eller for deg som ønsker å sitte høyt med lett innsteg. Enhvers produsent sitt ønske er å lage et produkt som passer til flest mulig kjøpere. Her har Outlander skutt blink, og det er ikke derfor uten grunn at dette har vært en toppselger. Passer like fint for de unge nyetablerte som for de eldre.
Lad opp batteriet og kjør økonomisk rundt i nærområdet. Du har fortsatt full fleksibilitet til å kunne kjøre hvor du vil og når du vil. En meget attraktiv bil som passer for de fleste aldersgrupper - enten du ønsker å sitte høyt og stort sett kun kjører alene - eller du vil ha med deg hele familien og trenger plass.
Bilen har også hengerfeste hvor du kan trekke inntil 1500kg, dette utvider bruksområdene enda mer.
For deg som skal finansiere bilen via Santander og ønsker ekstra trygghet tilbys det utvidet garanti inntil bilen er 12 år gammel for kr 429,- pr mnd!
Velutstyrt med blant annet:
AWD
Ryggekamera
Parkeringssenor
Setevarme
Rattvarme
Adaptiv cruisecontroll
Multifunksjonsratt
Elektrisk bakluke
Navigasjon
Setememory
Elektrisk innfelbarespeil
Elektrisk justerbare forseter
Keyless
Med mer!
Hjulsett:
Komplette sommer- og vinterhjul følger med.
Vinterdekk med pigger som har rundt 5,5mm og holder en periode til. Sommerdekkene er også gode med rundt 5,5-6.0 mm gjenværende dybde.
Servicehistorikk og vedlikehold:
20.02.2019 på 41218 km
20.01.2020 på 54977 km
25.02.2021 på 62586 km
22.08.2024 på 97136 km
Neste service blir i August 2025 eller på 117136 km
Kosmetisk tilstand:
Hel og fin bil. Noe mindre steinsprut og vanlig bruksslitasje, men stort sett ikke noe mer enn du kan forvente ut fra alder og kilometerstand.
Eierhistorikk:
Bilen har kun hatt 2 eiere siden den var ny.
Ring en av våre selgere direkte på:
Selger/salgssjef:
Magnus Weme
Mobil: 916 49 100
Selger:
Martin Stalsberg
Mobil: 954 97 104
Autorisert forhandler for Hyundai og VOYAH.
Vi takserer og verdivurderer din innbytte bil når du kjøper bil av oss.
(Ønsker du bare å selge din bil så kan den være av interesse for oss, ta kontakt for en prisvurdering).
Nyhet: Nå tilbyr vi muligheten til å få med utvidet garanti!
Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander, kan vi tilby "Santander Utvidet Garanti".
Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 –12 år), samt en kosmetisk garanti som dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper.
Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.
Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her: https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti
Vår service/deleavdeling tilbyr:
- Skibokser fra Packline og Thule.
- Bagasjebokser- barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe.
- Ettermontering av tilhengerfeste.
- Ettermontering av motorvarmer, DEFA,WEBASTO etc.
- Ettermontering av navigasjonssystem,f.eks Garmin,TomTom etc.
- Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
- Sykkelstativ/skiholder - holder til kano/kajakk, lasteholdere m.m.
Annonsen kan være mangelfull! Er det utstyr eller informasjon som er avgjørende for ditt kjøp, ta gjerne kontakt med oss for bekreftelse.
Sulland Midtstranda AS:
Våre lokaler ligger på Midtstranda, øst for sentrum og nær E6.
Vi har en romslig utstillingshall til både nye og brukte biler i alle størrelser og kategorier. Våre åpningstider er 08.30-16.30 på hverdager, og kl 10.00-14.00 på lørdager.
Fra Oslo Lufthavn er det under 90 kilometer. Det er hyppige avganger med både buss og tog, og vi bistår gjerne med organsiering av din reise. Dersom du ikke ønsker å ta turen har vi god erfaring med transport av biler fra oss til ditt hjemsted.
Effektiv handel:
Hele salgsprosessen er effektiv og vi ordner kjapt med finansiering og forsikring, slik at du får med deg bilen samme dag! Alt du trenger å gjøre er og ta med deg brikke eller mobil til BankID. Bor du langt fra oss ordner vi hele prosessen digitalt.
Forsikring
Hos oss får du noen av markedets rimeligste og mest innholdsrike forsikringsløsninger til din nye bil! Vi har svært gode avtaler med de største aktørene innen forsikring og representerer IF, Gjensidige, Enter, Tryg og Fremtind forsikring.
Finansiering
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og tilbyr svært konkurransedyktige renter. Vi ordner med lån på dagen og digital signering. Husk BankID!
Du finner våre Sulland lokasjoner her: Alta, Askim, Bardufoss, Bodø, Drammen Elverum, Fredrikstad, Gjøvik, Hamar, Harstad, Jessheim, Kongsvinger, Lillehammer, Mo i Rana, Moss, Mysen, Otta, Sarpsborg, Steinkjer, Tromsø, Trondheim og Verdal.
Viktig informasjon om e-call og digitalt abonnement:
Biler etter 2018 (og enkelte modeller før dette) har system for automatisk varsling til nødetater ved ulykke. Telenor og Telia har varslet at de planlegger å slukke 2G-nettet i senere tid, og dette vil kunne få konsekvenser for disse systemene som da ikke vil fungere. Ta kontakt med oss for å høre mer.
Velkommen til oss for en hyggelig handel!
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Omregistrering: 4 434,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 224 566,-
Bilen selges med:
Garanti: Bruktbilgaranti (3 mnd / 5 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.