Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Mazda CX-60 2,5L PHEV | 327 hk | 1 - Eier 2022, 38 909 km, kr 478 000,-
Omregistrering: 7 343,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 470 657,-
Bilen selges med:
Garanti: Rest nybil (27 mnd / 100 000 km)
Vi har nå fått inn en meget pen og velholdt 1 - eiers Mazda CX-60
Opplev kjøreglede og komfort på sitt aller beste med Mazda CX-60 ! Denne praktfulle SUV-en er utstyrt med alt du trenger for en trygg og behagelig kjøreopplevelse. Dette er en “plugin hybrid” (ladbar), med inntil 63 km elektrisk rekkevidde. Samlet motoreffekt (el.+bensin) er på 327HK.
Denne bilen har et lyst og meget tiltalende interiør med skinnseter. Setene har både oppvarming og kjøling for ekstra komfort.
CX-60 kommer utstyrt med 8 trinns automatgirkasse med sports modus gir raske og sømløse girskifte.
Kontakt oss i dag for å avtale en prøve kjøring og opplev denne fantastiske bilen selv!
Første EU kontroll: 03.10.2026
Service utført: 04.10.2024 på 26000km
Som nevnt er dette toppmodellen av Mazda CX-60, den er i tillegg oppgradert med det meste av tilgjengelig utstyr, så her finner du stort sett alt av utstyr som du kan tenke deg. Vi henviser til spesifikasjonene i annonsen for detaljer, men vil her trekke fram noe av det vi tror du vil få glede av:
Adaptive LED hovedlys - Kjøring i mørket blir aldri det samme igjen. Bilen registrerer trafikken rundt seg og tilpasser bredde og lengde på lysene på bakgrunn av dette. Lysene justeres i flere vinkler og lysstyrker avhengig hastighet, dagslys, rattvinkel og avstand til andre trafikanter.
Automatisk Fjernlys - Er nyttige å ha ved kjøring når det er mørkt. De demper hovedlyset for en stund når de registrerer at en bil kommer mot deg eller det er en bil foran deg. Da blender du ikke andre. Etterpå aktiveres fjernlysene automatisk, slik at du får best mulig sikt.
Adaptive cruisekontroll - Via en sensor i fronten på bilen overvåker systemet farten til kjøretøyet foran. Bilen avpasser selv avstand og fart og bremser eller akselererer i takt med bilen. I kombinasjon med automatgir gir dette en meget behagelig og avslappet kjørestil.
Nøkkelløs adkomst/start - Her slipper du å bruke nøkkelen. Denne kan du oppbevare i lomme/veske etc. Bilen merker når nøklene er i nærheten og du kan låse opp og igjen døren via en knapp på dørhåndtaket. Inne i bilen er det knapp for start og stopp av motor.
Trafikkgjenskjenning - Kan identifisere skilt både i veikanten og over veien, permanente eller midlertidige. Et ikon for fartsgrense eller skilt om forbud mot forbikjøring vises på instrumentpanelet og endres hver gang du kjører inn i et område med ny fartsgrense.
Automatisk bakluke - Ved å trykke på en knapp på bakluken eller på nøkkelen vil bakluken automatisk åpne eller lukkes. Et smart hjelpemiddel når du har hendene fulle av f.eks. handleposer.
Head-Up display/ HUD - Gir føreren informasjon om hastighet, skilt og navigasjon direkte i siktlinjen i frontruta, uten å måtte ta øyene av veien. Displayet kan deaktiveres hvis ønskelig.
Streaming/overføring av musikk med denne funksjonen kan du overføre musikk trådløst fra din mobiltelefon til bilen lydanlegg.
Ryggekamera - Startes automatisk når du setter bilen i revers. Kamera bak på bilen gir deg god oversikt over hva som befinner seg bak bilen.
Blindsone informasjons system (BLIS) - Varsler deg hvis en bil ligger i din blindsone. Varslet er et gult lys i det utvendige speilet på den siden faren er.
Velkommen til Sulland Kongsvinger. Stolt merkeforhandler for Ford, Hyundai og Mazda.
Sulland med deg hele veien
.
Ta kontakt med oss på telefon 62821300
Eller en av våre selgere for mer informasjon om bilen:
.
Salgssjef: Ole Jonny Branes - 95 91 95 38
Bilselger: Anders Engh- 928 15 374
Bilselger: Thorin Aas - 465 16 122
.
Våre åpningstider er:
Mandag- fredag 0800- 1700
Lørdag 1000 - 1400
Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Skal du bare selge bilen din så kan den være av interesse for oss, ta kontakt med en av våre selgere for en vurdering.
Finansiering/ utvidet garanti
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank AS
Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander, kan vi tilby "Santander Utvidet Garanti". Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 –12 år), samt en kosmetisk garanti _som dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper.
Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.
Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her:_ https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er: Enter, Tryg, IF Skadeforsikring , Gjensidige og Sparebank 1
Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa. Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her: https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti
Sulland Trygghet
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss og har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
Les Mer
Vår service-/deleavdeling tilbyr også:
- Skibokser fra Packline og THULE
- Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
- Ettermontering av tilhengerfeste
- Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
- Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
- Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
- Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
- Bagasjebokser
- Sykkelstativ
- Kano/kajakk holder
- Skiholder
- Lasteholdere
Du finner våre lokasjoner her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Elverum, Hamar, Kongsvinger, Trondheim, Bardufoss, Harstad, Lillehammer, Mysen, Steinkjer, Verdal, Bodø, Jessheim, Mo i Rana, Otta, Tromsø. Vår butikk i Kongsvinger ligger kun en snau time fra Oslo og 45 minutter fra Gardermoen flyplass.
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Omregistrering: 7 343,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 470 657,-
Bilen selges med:
Garanti: Rest nybil (27 mnd / 100 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.