Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Skoda Enyaq iv 80x Sportline Head UP/ El seter/Canton/ 2023, 25 906 km, kr 459 000,-
Omregistrering: 7 343,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 451 657,-
Bilen selges med:
Garanti: Nybilgaranti (38 mnd / 100 000 km)
Skoda Enyaq iV 80x Sportline 2023 Mod
En en imponerende elektrisk SUV med firehjulstrekk og 313 hk. Med kun 25 906 km på telleren og en rekkevidde på opptil 499 km, representerer den moderne elektrisk kjøring på sitt beste. Den elegante røde metallic-lakkeringen kombinert med sportline alcantara/skinn interiør gir bilen et premium uttrykk.
Bilen er utstyrt med avansert teknologi som head-up display, 360 grader kamera med area view, og adaptiv cruisecontrol med frontassist. Det adaptive understellet sørger for optimal kjørekomfort, mens Canton soundsystem leverer førsteklasses lydopplevelse. Praktiske funksjoner som elektrisk bakluke og parkeringssensorer både foran og bak gjør hverdagen enklere.
Komforten er i toppklasse med elektriske seter på begge sider foran, massasje i førersetet og setevarme både foran og bak. Det oppvarmede multifunksjonsrattet i skinn og 3-soners klimaanlegg sikrer optimal komfort for alle passasjerer. Ambientebelysning og crystal face-detaljer skaper en eksklusiv atmosfære i kupeen.
Med tilhengerfeste (1200 kg trekkevekt), 20" Taurus felger i antrasitt og praktiske detaljer som bagasjeromsmatte og solgardin til sidevinduer bak, er dette en komplett familiebil. Varmepumpen optimaliserer rekkevidden, mens trafikkskiltgjenkjenning bidrar til økt sikkerhet på veien.
For ytterligere opplysninger om våre biler kan du ta direkte kontakt med en av våre dyktige selgere:
For ytterligere informasjon, kontakt oss gjerne direkte.
Ring en av våre selgere om du har spørsmål ved denne bilen 41553000
Velkommen til Sulland Verdal - stolt merkeforhandler av Audi , Volkswagen , Skoda og Volkswagen nyttekjøretøy.
Garanti
Alle biler leveres med garanti. Ingen unntak. Garantiens varighet er beskrevet i omtalen av den enkelte bil. Varigheten er fra 3 mnd. til inntil 5 år.
Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Ønsker du bare å selge bilen din kan den være av interesse for oss, ta kontakt med oss for en vurdering.
Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er; Enter, Tryg, IF Skadeforsikring, Sparebank1 og Gjensidige.
Finansiering
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og tilbyr gode betingelser fra 0,- kr kontant og inntil 10 års nedbetaling.
Låne dokumenter kan signeres hos oss eller via e-signering med BankID.
Sulland Trygghet
Å kjøpe bil er for de fleste en stor investering. Derfor er vi opptatt av at du skal føle deg trygg når du kjøper brukbil av oss - vi har derfor konseptet Sulland TRYGGHET
https://www.sulland.no/slik-kjoper-du-bruktbil-trygt>Les
Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander, kan vi tilby "Santander Utvidet Garanti".
Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 12 år), samt en kosmetisk garanti som dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper.
Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.
Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her: https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti
Levering
Vi kan transportere bilen over hele Norge, spør oss gjerne om pristilbud på frakt til ditt hjemsted.
Vår service-/deleavdeling tilbyr også
- Skibokser fra Packline og THULE
- Barneseter og sikkerhetsutstyr fra BeSafe
- Ettermontering av tilhengerfeste
- Ettermontering av motorvarmer, DEFA, WEBASTO etc.
- Ettermontering av navigasjonssystem, f.eks. Garmin, TomTom, mm.
- Ettermontering av Radio DAB+ (Til biler uten fabrikk montert løsning)
- Setetrekk kan bestilles, skap ditt eget skinninteriør.
- Bagasjebokser
- Sykkelstativ
- Kano/kajakk holder
- Skiholder
- Lasteholdere
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Omregistrering: 7 343,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 451 657,-
Bilen selges med:
Garanti: Nybilgaranti (38 mnd / 100 000 km)
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.