Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Våre forhandlere
Våre bilmerker
Kontakt oss
Besøksadresse:Telefon: 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no
Toyota Yaris Cross Hybrid AWD-i Active - Serviceavtale/innbyttekampanje! 2023, 49 584 km, kr 369 900,-
Omregistrering: 7 343,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 362 557,-
Fin Toyota Yaris Cross lakkert i en stilig koksgrå metallic lakk.
Toyota Yaris Cross Hybrid AWD-i kombinerer effektiv hybridteknologi med høy bakkeklaring og firehjulstrekk (AWD-i). Dette gjør den godt egnet både for bykjøring og turer på mer krevende veier. Bilen leveres med automatgir (e-CVT) og har en systemeffekt på 116 hk.
Utstyrsvarianten Active byr på et godt nivå av komfort og sikkerhet, og inkluderer blant annet:
16” aluminiumsfelger
LED kjørelys og tåkelys
Stor multimedia touchskjerm med Apple CarPlay? og Android Auto?
Ryggekamera
Toyota Safety Sense (førerstøttesystemer)
Varme i seter og ratt
Automatisk klimaanlegg
Smart Entry & Start System
Nedfellbare bakseter og fleksibelt bagasjerom
Yaris Cross Hybrid AWD-i Active kombinerer lavt drivstofforbruk, kompakte ytre mål og god fremkommelighet, og fremstår som et praktisk og økonomisk valg i SUV-segmentet.
Telenor og Telia har varslet at de planlegger å slukke 2G-nettet i løpet av 2025. Dette kan få konsekvenser for følgende funksjoner på denne bilen: eCall (SOS-knapp og automatiske kollisjonsvarsler) Appen MyToyota vil heller ikke kunne benyttes til å styre funksjoner i bilen. For mer informasjon, se: https://www.toyota.no/toyotas-verden/nyheter/generelt/slukker-2g-og-3g
Velkommen til Toyota Sulland Hamar AS
Med deg hele veien
Hamar er den største byen i innlandet og ligger meget strategisk til for den som kommer fra en annen del av landet. Hit går det moderne firefelts motorvei via E6. Samt at togtilbudet er blandt landets beste. Gardermoen er for eksempel kun 50 minutter unna. Kommer du med tog henter vi deg gjerne på stasjonen.
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.
Skal du bare selge bilen din så kan den være av interesse for oss, ta kontakt med en av våre selgere for en vurdering.
TOYOTA CERTIFIED PLUS - VÅRE BESTE BRUKTBILER
Det beste valget for deg som som skal kjøpe en Toyota bruktbil.
Velg trygghet og kvalitet gjennom Toyota Certified Plus - kun tilgjengelig hos Toyota merkeforhandlere. Våre Toyota Certified Plus biler leveres med
- Minimum 24 måneder garanti i hele Europa
- Ubegrenset kjørelengde
- Kvalitetsikret og kontrollert gjennom Toyota Certified Plus Kvalitetskontroll
- 12 Måneder hybridbatterigaranti - Gjennom vår unike Toyota Hybrid Helsesjekk
- 12 Måneder veihjelp - dekket i hele Europa gjennom Toyota Eurocare
- 100 % fornøyd eller bytt bil (se egne vilkår på hjmmeside)
- Dokumentert servicehistorikk
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Omregistrering: 7 343,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 362 557,-
Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil
Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.