Øvrige service- og verkstedtjenester

Ta kontakt med oss

Kontakt:

Kontakt via e-post til: post.sh@moller.no

Kontakt via telefon: 77018600

Jan-Hugo Heggen
Servicemarkedssjef

Mobil: 909 67 432
E-post: jan.hugo.heggen@moller.no

Erikke Sofie Paulsen
Serviceselger

Mobil: 476 75 742
E-post: erikke.paulsen@moller.no

Steinar Johnsen
Garantisaksbehandler

Mobil: 476 71 814
E-post: steinar.johnsen@moller.no

Svein Olav Tande
Kunderådgiver

Mobil: 911 37 311
E-post: svein.olav.tande@moller.no

Frode Bergvik
Bookingansvarlig verksted

Mobil: 476 77 491
E-post: frode.bergvik@moller.no

Stig Losvik
Deleekspeditør

Mobil: 476 68 264
E-post: stig.losvik@moller.no

Per Torvald Meyer
Delesjef

Mobil: 476 74 952
E-post: per.torvald.meyer@moller.no

Marius Langseth Bakke
Serviceselger Audi og nyttekjøretøy

Mobil: 905 47 581
E-post: marius.bakke@moller.no