Bestill service eller verkstedtime på for Volkswagen, ŠKODA eller Audi.

Kjører du et annet merke og ønsker å bestille verkstedtime så kan du gjøre det her.

Bestill verkstedtime for andre merker

Ta kontakt med oss

Trond Jakobsen
Servicemarkedsselger

MOBIL: 482 00 816
E-POST: trond.jakobsen@moller.no

Kim-Åge Abelsen
Servicemarkedsselger

MOBIL: 476 60 136
E-POST: kim-age.abelsen@moller.no

Morten Myrnes
Servicemarkedsselger VW

MOBIL: 482 43 865
E-POST: morten.myrnes@moller.no

Tom Stian Ovesen
Servicemarkedsselger

MOBIL: 482 98 160
E-POST: tom.stian.ovesen@moller.no

Egil Arne Herseth
Delesjef

MOBIL:
E-POST: egil.herseth@moller.no

Hermod Åsmund Bøen
Servicemarkedsselger

MOBIL: 482 35 842
E-POST: hermod.boen@moller.no

Terje Berg
Teknisk leder/Verksmester

MOBIL: 909 66 871
E-POST: terje.berg@moller.no