Bestill service eller verkstedtime til din Volkswagen, ŠKODA eller Audi.

Kjører du et annet merke og ønsker å bestille verkstedtime så kan du gjøre det her.

Bestill verkstedtime for andre merker

Ta kontakt med oss

Leif Arne Nyheim
Servicemarkedssjef

Mobil: 91 52 13 28
E-post: leif.nyheim@otta.sulland.no

Jeanette Olderløkken
Servicemarkedsselger mekanisk

Mobil: 90 04 29 28
E-post: jeanette.olderlokken@otta.sulland.no

Lars Ola Rindseter
Servicemarkedsselger mekanisk

Mobil: 91 61 54 36
E-post: lars.ola.rindseter@otta.sulland.no

Stian Jacobsen
Ansvarlig bilutleie

Mobil: 93 46 03 62
E-post: stian.jacobsen@otta.sulland.no

Bjørn Hedlund
Bilutleier

Mobil: 41 57 78 92
E-post: bjorn.hedlund@sulland.no

Dag Djuvstad
Delelager

Mobil: 91 39 53 89
E-post: dag.djuvstad@otta.sulland.no

Steinar Tangen
Delesjef

Mobil: 91 51 14 18
E-post: steinar.tangen@otta.sulland.no

Svein Ole Valde
Delelager

Mobil: 91 51 34 64
E-post: svein.ole.valde@otta.sulland.no