Meny Lukk
Velg din nærmeste by
Hjem > Bruktbil > Citroen Grand C4 Picasso

Citroen Grand C4 Picasso

Citroen Grand C4 Picasso 7 seter / Excecutive / Topputstyrt familiebil! 2017, 90 500 km, kr 199 000,-

Totalpris:

199 000,-

Omregistrering: 4 434,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 194 566,-

Bilen selges med:
Garanti: Bruktbilgaranti (12 mnd / 12 000 km)

Informasjon om bilen:

Årsmodell
2017
1. gang registrert
30.04.2018
Km. stand
90500
Farge
Beige
Girkasse
Automat
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Drivstoff
Bensin
Effekt
165
Sylindervolum
1.6 l
Vekt
1320 kg
Antall seter
7
Karosseri
Flerbruksbil
Antall dører
4
Str. lasterom
165 l
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil
Kontakt oss

Utstyr

  • 7 Seter
  • Adaptiv cruisekontroll
  • Antispinn-system (TCS)
  • Automatisk nødbremsesystem (AEB)
  • Bagasjeromskontakt
  • Bakseter i 2.rad er tredelt
  • Blindsoneovervåkning
  • Blokkeringsfrie bremser (ABS)
  • Bluetooth
  • Bryter for utkobling av kollisjonspute
  • Elektrisk sete, førerside
  • Elektronisk bremseassistent (BA/EBA)
  • GPS
  • Gardinkollisjonspute
  • Hovedskjerm
  • Hovedskjerm: touchskjerm
  • Isofix: bak
  • Kjørecomputer
  • Mediainnganger: AUX
  • Medieinnganger: USB
  • Nøkkelløs start
  • Nøkkelløs åpning
  • Parkeringssensorer: bak
  • Parkeringssensorer: foran
  • Regnsensorer
  • Sentrallås
  • Sikkhetslåser, barn
  • Skinninteriør
  • Soltak
  • Sommerhjul
  • Start og stopp
  • Støydempende vinduer
  • Takreling
  • Tonede vinduer
  • Tretthetsvarsling
  • Vinterhjul
  • WiFi

Beskrivelse

Velholdt Excecutive Edition - C4 Gran Picasso 1.6 THP 165hk – 7-seter!

Selger en meget pen og godt vedlikeholdt bil med sterk og drivstoffeffektiv 1.6 liters bensinmotor på 165 hk. Dette er en romslig og komfortabel 7-seter som er perfekt for både familier og lange turer – med fleksibel seteløsning og god plass til både passasjerer og bagasje.

Nøkkelinformasjon:

  • 165 hk bensinmotor – kvikk og stillegående

  • Automatgir for komfortabel kjøring

  • Alle servicer er fulgt – dokumentert historikk

  • Godt vedlikeholdt – fremstår som pent brukt

  • EU-godkjent til 30.04.2026

  • Praktisk 7 seter – ideell for storfamilien eller som flerbruksbil

Utstyrshøydepunkter:

  • Navigasjonssystem

  • Skinnseter

  • Apple Carplay

  • Serveringsbrett i bakseter

  • Ryggekamera og parkeringssensorer

  • Panorama frontrute og gode lysforhold i kupeen

  • Paoramasoltak

  • Automatisk klimaanlegg

  • Adaptiv cruisekontroll

  • Isofix-fester for barneseter

  • Bluetooth og DAB+ radio

Denne bilen gir deg komfort, sikkerhet og fleksibilitet – enten du skal på helgetur, hente i barnehagen eller kjøre langtur. Bilen er klar for nye eventyr og venter på en ny eier som setter pris på god kvalitet, nydelige kjøreegenskaper, god driftssikkerhet og imponerende romslighet.

Ta kontakt for visning eller prøvekjøring!

Kontakt oss:

Erik Hoff / mobil 970 69250 (Salgssjef bruktbil)
Kristoffer Røraas / mobil 468 22222 (selger)
Bård Jørgensen / mobil 908 80757 (selger)
Leif Ringsrød / mobil 901 22720 (daglig leder)

Sulland Moss BMW er forhandler og merkeverksted.

Vi er en del av Sulland Gruppen som er et familieeid bilkonsern med 43 bilforhandlere, som representerer 13 ulike bilmerker. Hos oss jobber det 1500 medarbeidere i 22 ulike byer i Norge. Fornøyde kunder er viktig for oss som jobber i Sulland. Vi ønsker å skape gode opplevelser enten du besøker oss på nett, er i butikken for å handle bil eller besøker vårt verksted. Sulland er eid av Sulland Holding som også har egne selskaper innen profesjonell billeasing, eiendom, teknologi, innovasjon og import.

Besiktigelse:

Vi oppfordrer alle kunder til å gå nøye over bilen før en handel finner sted, dette vil redusere sannsynligheten for en konflikt i ettertid betydelig. Er det noe utstyr på bilen som er spesielt viktig for deg oppfordrer vi deg til å dobbeltsjekke at bilen faktisk har dette utstyret fordi feil i annonser kan forekomme.

Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander, kan vi tilby "Santander Utvidet Garanti". Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 –12 år), samt en kosmetisk garanti som dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper.

Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.
Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du her: https://www.santanderconsumer.no/forsikring/santander-utvidet-garanti

VI ER MED DEG HELE VEIEN!

VIKTIG INFORMASJON

2G-nettet blir faset ut i løpet av 2027. Dette kan påvirke enkelte tjenester i biler som benytter dette, for eksempel nødanropstjenesten (eCall), app-styring, og andre tilkoblede funksjoner. BMW med produksjonsdato før 07/2017 benytter 2G/3G som bærer for all kommunikasjon.

Vi tilbyr for øvrig:

Innbytte
Vi tar gjerne din bil i bytte når du kjøper bil av oss.

Finansiering
Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og BMW Financial Services.

Forsikring
Vi har svært gode avtaler med flere av markedets ledende forsikringsselskaper.
Våre samarbeidspartnere er: Enter, Tryg, IF Skadeforsikring , Gjensidige og Sparebank 1.

LEVERING: Gratis hjemlevering i hele Østfold eller i Oslo området. Vi møter også opp på Gardemoen hvis du kommer med fly. Gode fraktløsninger på biler over hele landet via vår transportør Access Logistics, pris på forespørsel.

Kommer du fra Gardermoen eller Oslo går det jevnlig tog til Moss stasjon. Ta kontakt med oss for å bli hentet på stasjonen. Kommer du med bil så er avstanden beregnet til ca. 25 minutter fra Ski og ca. 50 minutter fra Oslo.

Vi ordner i tillegg:

- M Performance - ettermontering
- Dab+ radiosystem til biler uten fabrikkmontert løsning.
- Ettermontering av tilhengerfeste.
- Montering av DEFA Varm Up og Webasto motor og kupêvarmer.
- Ettermontering av solfilm.

Våre bruktbiler kan leveres med lakkbeskyttelse fra KORREK. Dette er en behandling som gir mange fordeler. Bilen får en ekstremt glatt og vannavvisende overflate hvor vanndråpene perler seg bort fra bilen. Dette gjør at trafikksmuss, veisalt og bremsestøv ikke så lett setter seg og lakken vil beholde sin glans i mange år framover. Behandlingen bør utføres etter et fastsatt oppfølgingsprogram. Prissettingen er differensiert avhengig av bilmodell / størrelse / alder så spør oss om pris!

Registrering:
Vi er godkjent Autoreg forhandler og ordner derfor registrering selv. Statens Vegvesen ønsker alle kjøp/salgsmeldinger elektronisk så ta derfor med deg BankID / BankID-mobil så registrerer vi bilen mens du venter. Om du ikke har dette tilgjengelig så gi oss beskjed i forkant så får vi ordnet dette på alternativ måte.

Du finner våre Sulland lokasjoner her: Sarpsborg, Fredrikstad, Moss, Askim, Hamar, Kongsvinger, Gjøvik, Trondheim, Bardufoss, Harstad, Lillehammer, Mysen, Steinkjer, Verdal, Bodø, Jessheim, Mo i Rana, Otta, Tromsø, Alta og Drammen.

MERK: Vi gjør oppmerksom på at det kan som tidligere nevnt forekomme feil i annonsene.

TRYGGHET

Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil

  • Garanti
  • Bytterett
  • Tilstandsrapport
  • Gunstig forsikring og finansiering
  • Reklamasjonsrett
  • Vi frakter bilen til deg
Se fordelene
Finn kode:

Referanse:
40194f6c-a966-4c29-bbe5-19cb62064c42

Sist oppdatert:
2025-06-03 14:49:32

Totalpris:

199 000,-

Omregistrering: 4 434,- (avgifter)
Pris eks. omreg: 194 566,-

Bilen selges med:
Garanti: Bruktbilgaranti (12 mnd / 12 000 km)

Informasjon om bilen:

Årsmodell
2017
1. gang registrert
30.04.2018
Km. stand
90500
Farge
Beige
Girkasse
Automat
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Drivstoff
Bensin
Effekt
165
Sylindervolum
1.6 l
Vekt
1320 kg
Antall seter
7
Karosseri
Flerbruksbil
Antall dører
4
Str. lasterom
165 l
Bilen står i
Norge
Avgiftsklasse
Personbil

Sulland Moss BMW

Varnaveien 30, 1524 Moss
Kristoffer Røraas
Kristoffer Røraas
Bilselger
Erik Hoff
Erik Hoff
Bruktbilsjef
Bård Andre Jørgensen
Bård Andre Jørgensen
Bilselger

TRYGGHET

Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil

  • Garanti
  • Bytterett
  • Tilstandsrapport
  • Gunstig forsikring og finansiering
  • Reklamasjonsrett
  • Vi frakter bilen til deg
Se fordelene

Sulland tilbyr gode fordeler til deg som skal kjøpe bruktbil

Fordelen med å kjøpe bruktbil er at du kan få mye igjen for pengene dersom du kjøper rett bil. Du får en rekke fordeler når du kjøper bruktbil hos oss.

Se Sulland fordelene