Kontaktinformasjon


Kontakt din lokale Sulland-forhandler

Trykk på knappen under for å få en oversikt over alle våre bilforhandlere, våre medarbeidere og gjeldende åpningstid.

FINN DIN LOKALE FORHANDLER



Merkesjefer
Kontaktinformasjon til våre merkesjefer.

Morten Weme
Merkesjef Ford / Daglig Leder Sulland Sarpsborg / Sulland Fredrikstad Ford

Mobil: 41 63 63 84
E-post: morten.weme@sulland.no

Leif Gunnar Rørvik
Merkesjef Volkswagen, Audi, Škoda/ Daglig leder Sulland Harstad

Mobil: 91 60 45 42
E-post: leif.gunnar.rorvik@moller.no

Tom Cato Vangen
Merkesjef Toyota / Daglig leder Toyota Sulland Kongsvinger

Mobil: 93 48 06 30
E-post: tcv@sulland.no

Petter Søndergaard
Merkesjef BMW

Mobil: 90 07 55 55
E-post: petter.sondergaard@sulland.no


Markedsavdelingen

Alle henvendelser angående markedsføring går igjennom markedsavdelingen.
Trenger du materiell og logoer tilhørende Sulland eller merkespesifikt innhold, ta kontakt med markedsavdelingen.


Knut Stian Lervik
Markedssjef

Mobil: 92 64 92 64
E-post: knut.lervik@sulland.no

Birgit Garmager Berntsen
Markedsansvarlig (Toyota)

Mobil: 97 51 55 90
E-post: birgit@sulland.no

Magnus Solberg Nygård
Markedsansvarlig (BMW, MINI, Auto Plan)

Mobil: 90 05 40 47
E-post: magnus.nygard@sulland.no

Sigurd Overskott
Markedsansvarlig (Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi)

Mobil: 91 70 89 09
E-post: sigurd.overskott@sulland.no

Marielle Kongestøl
Markedsansvarlig (Audi, Skoda, Volkswagen)

Mobil: 92 82 89 92
E-post: marielle.kongestol@sulland.no

Økonomi

Henvendelser som gjelder vår økonomiavdeling kan rettes til.

Stig Børrestuen
IT & Økonomisjef

Mobil: 99 43 46 14
E-post: sb@sulland.no

Lars Opsahl
Regnskapssjef

Mobil: 47 71 10 58
E-post: lars.opsahl@sulland.no


Pressekontakt

Dersom pressen ønsker kontakt med Sulland Gruppen ber vi om at dette skjer til konsernsjef Arvid Sulland eller visekonsernsjef Svein Arild Johnsgård.


Pressemeldinger


Arvid Sulland
Konsernsjef

Mobil: 90 18 10 88
E-post: arvid.sulland@sulland.no

Svein Arild Johnsgård
Visekonsernsjef

Mobil: 91 70 25 50
E-post: saj@sulland.no


Hovedkontor - Sulland Gruppen AS

Telefon: 62 51 97 30
Disenstrandveien 9, Postboks 4064 2306 Hamar
E-post:
post@sulland.no