Kontaktinformasjon


Våre bilforhandlere

Trykk på knappen under for å få en oversikt over alle våre bilforhandlere, og deres åpningstider.

Finn forhandler


Generelle henvendelser

Sulland Gruppen AS
Disenstrandvn 9, Postboks 4064
2306 Hamar
Tel. 62 51 97 30
E-post: post@sulland.no


Markedsavdelingen

Alle henvendelser om markedsføring går igjennom markedsavdelingen.
Trenger du materiell og logoer tilhørende Sulland eller merkespesifikt innhold, ta kontakt med markedsavdelingen.

Send oss en e-post


Birgit Garmager Berntsen
Markedskonsulent

MOBIL: 975 15 590
E-POST: birgit@sulland.no

Knut Stian Lervik
Markedssjef

MOBIL: 926 49 264
E-POST: knut.lervik@sulland.no

Magnus Solberg Nygård
Markedskonsulent

MOBIL: 900 54 047
E-POST: magnus.nygard@sulland.no

Erik Heggeland
Markedskonsulent

MOBIL: 916 49 831
E-POST: erik.heggeland@sulland.no

Damir Pasic
Markedskonsulent

MOBIL: 412 91 614
E-POST: damir.pasic@sulland.no

Sigurd Overskott
Prosjektleder/ Kunderådgiver

MOBIL: 917 08 909
E-POST: sigurd.overskott@sulland.no

Pressekontakt

Dersom pressen ønsker kontakt med Sulland Gruppen ber vi om at dette skjer til konsernsjef Arvid Sulland eller visekonsernsjef Svein Arild Johnsgård.

Pressemeldinger

Arvid Sulland
Konsernsjef

MOBIL: 901 81 088
E-POST: arvid.sulland@sulland.no

Svein Arild Johnsgård
Visekonsernsjef

MOBIL: 917 02 550
E-POST: saj@sulland.no